НОВИНИ ДНЯ: Астролог назвала найкращих чоловіків за знаком Зодіку: з ними щаслива кожна жінка  ЗСУ відбили 300 кілометрів території: Зеленський розповів деталі операції  Зеленський зізнався, де ховається під час тривог  Люди, народжені в ці дні будь-якого місяця, приречені на фінансовий успіх  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правилавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
24.03.2017   Зарічне, Рівненська обл., Україна   Facebook/ Інна Білецька, irivne.info

Сотні бурштинокопачів на Рівненщині блокували поліцію: будете мати ще один Донецьк!

У Зарічному, що на Рівненщині, бурштинокопачі заблокували управління поліції. Вони вимагали, щоб правоохоронці не заважали їм займатися видобутком бурштину. Як стверджують у поліції, це мирна акція протесту, на якій були присутні більше 100 осіб: “Біля Зарічненського управління поліції триває мирна акція. Присутні близько 170 осіб. Порушень правопорядку виявлено не було. Громадяни вимагають, щоб поліція не заважала їм видобувати бурштин”.
Журналіст Інна Білецька, з місця подій: "Зарічненський райвідділок. Дуже гаряче. Щойно прозвучало – будете мати ще один Донецьк!
В Боровій працювало до сотні помп, кажуть в поліції. Працювали мотори стаціонарно. Як на заводі – з ранку до вечора. Сюди спецпідрозділи не заходили раніше і люди навіть не прибирали помпи з урочищ.
Місцеві кажуть, заробітки невеликі. Кому платили по 100 доларів з помпи не зізнаються, бо впевнені, що за таке можуть прикопати або спалити хату. І от в село заїхали поліцейські з райвідділком з спецпризначенцями. Виник конфлікт. Люди кажуть, що кидали світло-шумові гранати і стріляли під школою. Претензії до кількох місцевих поліцейських.
Протестують кілька сотень людей з різними вимогами і з різних сіл. Головна вимога – не чіпати і дати працювати. Найчастіше звучать слова "аваков", "мєнти" і "другий донбас".
До війни ці люди по 9 місяців у році працювали у Москві. Тепер ніде. Мороз по шкірі. Сама б за вуха тягнула сюди всіх 450 нардепів, щоб не з журналістами боролось, а попереджали велику біду".
Згодом, розійшлися мирно.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
суд, солдат, люди, общество, Нацгвардия, митинги, Верховная Рада, спорт, Шахтер, Одесса, США, туризм, Велика Британія, Польша, Війна, Україна, живопись, Китай, пандемия, самолеты, война, футбол, #Євромайдан, Динамо, пожары, культура, корабли, учения, Зеленский, визиты, военная техника, терроризм, музыка, передовая, фестивали, церковь, Киев, мода, фотопроект, ВМС, Париж, Бахмут, соревнования, Киевщина, Майдан, мир, коронавирус, Донбасс, природа, сборная Украины, дети, искусство, выборы, стихийные бедствия, акции, Львів, обстрелы, оккупация, история, архитектура, ВСУ, столкновения, протесты, ДСНС, автомобили, животные, пляжи, выставки, Порошенко, путешествия, уикенд, портрет, город, джаз, Дмитрий Дятлов, фотоподборки, Путин, технологии, юмор, фотография, ЗСУ, марш, фотоконкурсы, авиация, полиция, карантин, Київ, пейзажи, дизайн, зима, женщины, традиции, медицина, Сергей Смоленцев, НАТО, праздники, Россия, политика, Александр Зубко, Новый Год