НОВИНИ ДНЯ: Росіяни не зможуть вільно приїжджати в Україну після війни, - Сибіга  Дипломатичний удар Зеленського: лист до Путіна має вплинути і на Трампа — NYT  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 6 червня  Від спеки до раптових гроз: якої погоди чекати українцям на вихідних  У житті трьох знаків Зодіаку розпочнеться "біла смуга" найближчими днями  Чого очікувати від виборів у Вірменії: оцінка політологів  В Україні різко здорожчав популярний овоч: ціни злетіли майже на 80%всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
02.06.2017   Львів, Україна   Lviv Yoga Day/ moemisto.ua
29901 Метки:  йога, Львів, ЗОЖ.

Lviv Yoga Challenge: вулична йога у Львові

1-го червня у Львові стартував проект Lviv Yoga Challenge - 21 день безкоштовних занять з йоги, які щоранку будуть проходити у парку Івана Франка.
До Міжнародного дня йоги команда фестивалю Lviv Yoga Day  та тренери студії йоги Mantra House вирішили об’єднати львів’ян, щоб бадьоро почати літо і тотально оздоровитися. Замість ранкової кави пропонують взяти килимки та о 8:00 прийти на верхню галявину, що біля готелю "Дністер", та разом навчитися виконувати вправи з хатха-йоги, робити дихальні практики та медитувати. Мета цього проекту зібрати однодумців під керівництвом досвідчених тренерів з йоги, щоб  закріпити звичку жити здоровим життям, насичити організм киснем та в прямому сенсі відкрити друге дихання.
Також організатори попереджають, що такий ранковий комплекс викликає залежність. Бо тільки уявіть: безтурботний ранок, свіже повітря, потужний заряд силами та настроєм в оточенні прогресивних та класних людей, які об’єднуються, щоб за 21 день стати щасливішими і ще більше закохатись у життя.
“Yoga Challenge (Йога Челендж) - це проект, де можна відчути ефект від слова постійність! Щодня, протягом трьох тижнів, кожен охочий матиме можливість прийти позайматися. Відчутний ефект є тільки тоді, коли ви щоранку практикуєте, і це гарантовано принесе приємні зміни у ваше життя. Постійність це не важко: ми постійно їмо, п'ємо воду. Зовсім не важко робити корисні і приємні дії - це природно.” – коментують організатори.
Кульмінацією Lviv Yoga Challenge стане наймасовіше йога-дійство у Львові - Lviv Yoga Day, святкування Міжнародного Дня Йоги, яке відбудеться 17 та 18 червня одразу на двох майданчиках: парку Івана Франка та на площі Ринок.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
музыка, уикенд, Україна, фотоподборки, Сергей Смоленцев, спорт, Нацгвардия, Київ, столкновения, живопись, ВМС, политика, Зеленский, животные, портрет, зима, культура, военная техника, Одесса, протесты, #Євромайдан, дизайн, обстрелы, люди, передовая, оккупация, ЗСУ, Париж, пандемия, сборная Украины, авиация, искусство, выставки, самолеты, мир, Дмитрий Дятлов, Китай, Війна, общество, Польша, юмор, суд, технологии, фотопроект, архитектура, церковь, фестивали, ДСНС, праздники, Новый Год, джаз, выборы, соревнования, стихийные бедствия, Россия, Путин, женщины, коронавирус, футбол, митинги, фотография, карантин, Донбасс, Львів, пейзажи, пляжи, США, НАТО, традиции, мода, медицина, ВСУ, Порошенко, терроризм, Майдан, полиция, Бахмут, визиты, война, корабли, Динамо, автомобили, Александр Зубко, Велика Британія, дети, природа, акции, Киев, учения, Верховная Рада, история, Киевщина, город, солдат, туризм, путешествия, Шахтер, пожары, марш, фотоконкурсы