НОВИНИ ДНЯ: Як правильно поливати помідори, щоб вони не тріскалися — "правило 5 секунд"  Один знак отримає неочікувану підтримку, інший — змушений буде переглянути свої рішення: рунічний прогноз на 16 травня  Чим обробити троянди перед цвітінням, щоб пишно квітли і не було попелиць: найкращі домашні засоби  Місяць у Тельці загострить емоції: гороскоп на 16 травня для всіх знаків зодіаку  Нарциси: коли садити цибулини, як доглядати та отримати пишне цвітіння щовесни  Молодик у травні 2026: Тельці - на порозі змін, Скорпіони - перед моментом істини  Як захистити капусту від білокрилки та чим підживити: народні методи, які завжди працюютьвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
02.06.2017   Львів, Україна   Lviv Yoga Day/ moemisto.ua
29713 Метки:  йога, Львів, ЗОЖ.

Lviv Yoga Challenge: вулична йога у Львові

1-го червня у Львові стартував проект Lviv Yoga Challenge - 21 день безкоштовних занять з йоги, які щоранку будуть проходити у парку Івана Франка.
До Міжнародного дня йоги команда фестивалю Lviv Yoga Day  та тренери студії йоги Mantra House вирішили об’єднати львів’ян, щоб бадьоро почати літо і тотально оздоровитися. Замість ранкової кави пропонують взяти килимки та о 8:00 прийти на верхню галявину, що біля готелю "Дністер", та разом навчитися виконувати вправи з хатха-йоги, робити дихальні практики та медитувати. Мета цього проекту зібрати однодумців під керівництвом досвідчених тренерів з йоги, щоб  закріпити звичку жити здоровим життям, насичити організм киснем та в прямому сенсі відкрити друге дихання.
Також організатори попереджають, що такий ранковий комплекс викликає залежність. Бо тільки уявіть: безтурботний ранок, свіже повітря, потужний заряд силами та настроєм в оточенні прогресивних та класних людей, які об’єднуються, щоб за 21 день стати щасливішими і ще більше закохатись у життя.
“Yoga Challenge (Йога Челендж) - це проект, де можна відчути ефект від слова постійність! Щодня, протягом трьох тижнів, кожен охочий матиме можливість прийти позайматися. Відчутний ефект є тільки тоді, коли ви щоранку практикуєте, і це гарантовано принесе приємні зміни у ваше життя. Постійність це не важко: ми постійно їмо, п'ємо воду. Зовсім не важко робити корисні і приємні дії - це природно.” – коментують організатори.
Кульмінацією Lviv Yoga Challenge стане наймасовіше йога-дійство у Львові - Lviv Yoga Day, святкування Міжнародного Дня Йоги, яке відбудеться 17 та 18 червня одразу на двох майданчиках: парку Івана Франка та на площі Ринок.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
традиции, природа, митинги, уикенд, пляжи, Сергей Смоленцев, живопись, марш, Польша, Шахтер, технологии, Киевщина, ВМС, оккупация, музыка, животные, Нацгвардия, портрет, джаз, Путин, город, обстрелы, мир, Київ, фотопроект, культура, туризм, фотография, автомобили, Динамо, США, стихийные бедствия, протесты, церковь, дети, Париж, люди, война, ЗСУ, юмор, политика, фотоподборки, Порошенко, Александр Зубко, выборы, фестивали, передовая, спорт, суд, солдат, пожары, архитектура, Бахмут, выставки, Россия, Зеленский, ДСНС, карантин, Китай, женщины, Верховная Рада, искусство, зима, общество, Львів, пейзажи, столкновения, акции, Велика Британія, медицина, Україна, военная техника, Крым, корабли, Одесса, история, терроризм, дизайн, НАТО, коронавирус, путешествия, Майдан, самолеты, Дмитрий Дятлов, ВСУ, Донбасс, полиция, праздники, футбол, учения, сборная Украины, мода, Новый Год, Киев, #Євромайдан, соревнования, авиация, фотоконкурсы, пандемия, Війна