НОВИНИ ДНЯ: Україна не причетна до інциденту з вибухівкою біля газопроводу в Сербії, - МЗС  Таропрогноз на тиждень від 6 до 12 квітня 2026 року — інтуїція проти розуму  США втратили у війні проти Ірану щонайменше 7 літаків, - CNN  Гороскоп на 6 квітня за картами Таро: Рибам - творчість, Водоліям - гармонія  Одна помилка – і цибуля згниє: коли та як правильно садити її на головку у квітні  Гороскоп на 6 квітня: Овнам - проявити ініціативу, Стрільцям - можливості  Ці 3 культури потрібно посадити поруч із помідорами: урожай буде в 5 разів більшимвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.07.2017   Миколаївська обл., Україна   Міністерство оборони України

Миколаївські десантники перевірили техніку на готовність долати водні перешкоди з ходу

Підрозділи десантно-штурмової бригади, які залучатимуться до участі у тактичних навчаннях, здійснили перевірку техніки до подолання водних перешкод з ходу методом «замочування». Перевірялася колісна та гусенична техніка батальйонів, підрозділів артилерії та протиповітряної оборони. Це був завершальний етап злагодження батальйонів та дивізіонів перед бригадними навчаннями.
Колона техніки була розгорнута на березі річки Південний Буг, визначена послідовність заходу машин у воду, позначені місця в’їзду і виїзду. Також були розгорнуті засоби евакуації техніки та екіпажів з води на випадок надзвичайної ситуації.
Попередньо, на всіх машинах, які залучалися до «замочування», були проведені необхідні роботи з герметизації корпусів. Екіпажі бойових машин пройшли відповідне навчання, засвоїли вимоги, обсяг і порядок виконання робіт для підготовки техніки до руху на плаву.
Машина, яка заходить у воду, спершу зачіплюється тросом з черговим тягачем для страхування. Після того, як машина заходить у воду до глибини приблизно 1 метр — зупинка. Екіпаж бойової машини візуально перевіряє герметичність корпусу зсередини, у моторному та у десантному відділенні, контролює роботу систем та механізмів, насосного обладнання. Далі старший машини доповідає на берег про готовність чи неготовність здійснювати рух на плаву. Якщо рух дозволений, то екіпаж відчеплює страхувальний трос, а механік-водій вмикає передачу і далі бойова машина рухається на плаву. При виявлені критичного протікання, машина відразу повертається на берег.
Дане завдання ускладнювалося тим, що в місці проведення «замочування» чимала швидкість течії. Механіки-водії бойових машин під час виконання маневру на воді діяли максимально зосереджено і швидко, щоб не втратити керування машиною через течію. Цього дня, всі залучені бойові машини були перевірені на готовність до подолання водних перешкод з ходу методом «замочування», перевіривши себе на плаву. Екіпажі бойових машин покращили свої вміння форсувати водні перешкоди.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
культура, пожары, медицина, Велика Британія, путешествия, пейзажи, портрет, Львів, оккупация, Одесса, #Євромайдан, полиция, автомобили, экология, терроризм, Зеленский, Війна, Майдан, Польша, ЗСУ, военная техника, искусство, ДСНС, мир, Китай, Киевщина, протесты, ВСУ, акции, самолеты, технологии, фотоконкурсы, Київ, Динамо, архитектура, марш, выставки, мода, митинги, дизайн, уикенд, НАТО, город, корабли, традиции, люди, Донбасс, пандемия, спорт, Нацгвардия, джаз, праздники, Киев, выборы, Париж, Україна, история, солдат, Бахмут, футбол, ВМС, Порошенко, стихийные бедствия, дети, фотоподборки, Дмитрий Дятлов, туризм, пляжи, живопись, Александр Зубко, карантин, зима, природа, политика, фотопроект, Россия, соревнования, фотография, церковь, учения, Сергей Смоленцев, суд, передовая, женщины, авиация, общество, Шахтер, сборная Украины, фестивали, юмор, столкновения, животные, коронавирус, война, обстрелы, Верховная Рада, США, Путин, музыка, Новый Год