НОВИНИ ДНЯ: В Україні різко здорожчав популярний овоч: ціни злетіли майже на 80%  Війна прийшла до РФ і Кремль охопила тривога: чому для Путіна починається найнебезпечніший етап  Зеленський розкрив Путіну втрати РФ на фронті та пообіцяв їх збільшити  Ретропетля Меркурія від 13 червня до 7 серпня 2026 року: гороскоп для всіх знаків зодіаку  Сирський ухвалив жорсткі рішення через погану підготовку мобілізованих  Літо стартує з удачі: для 4 знаків зодіаку відкривається найщасливіший період за останні 12 років  У спеку жовтіє листя і в’януть плоди: чим підживити огірки, щоб не втратити врожайвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.07.2017   Миколаївська обл., Україна   Міністерство оборони України

Миколаївські десантники перевірили техніку на готовність долати водні перешкоди з ходу

Підрозділи десантно-штурмової бригади, які залучатимуться до участі у тактичних навчаннях, здійснили перевірку техніки до подолання водних перешкод з ходу методом «замочування». Перевірялася колісна та гусенична техніка батальйонів, підрозділів артилерії та протиповітряної оборони. Це був завершальний етап злагодження батальйонів та дивізіонів перед бригадними навчаннями.
Колона техніки була розгорнута на березі річки Південний Буг, визначена послідовність заходу машин у воду, позначені місця в’їзду і виїзду. Також були розгорнуті засоби евакуації техніки та екіпажів з води на випадок надзвичайної ситуації.
Попередньо, на всіх машинах, які залучалися до «замочування», були проведені необхідні роботи з герметизації корпусів. Екіпажі бойових машин пройшли відповідне навчання, засвоїли вимоги, обсяг і порядок виконання робіт для підготовки техніки до руху на плаву.
Машина, яка заходить у воду, спершу зачіплюється тросом з черговим тягачем для страхування. Після того, як машина заходить у воду до глибини приблизно 1 метр — зупинка. Екіпаж бойової машини візуально перевіряє герметичність корпусу зсередини, у моторному та у десантному відділенні, контролює роботу систем та механізмів, насосного обладнання. Далі старший машини доповідає на берег про готовність чи неготовність здійснювати рух на плаву. Якщо рух дозволений, то екіпаж відчеплює страхувальний трос, а механік-водій вмикає передачу і далі бойова машина рухається на плаву. При виявлені критичного протікання, машина відразу повертається на берег.
Дане завдання ускладнювалося тим, що в місці проведення «замочування» чимала швидкість течії. Механіки-водії бойових машин під час виконання маневру на воді діяли максимально зосереджено і швидко, щоб не втратити керування машиною через течію. Цього дня, всі залучені бойові машини були перевірені на готовність до подолання водних перешкод з ходу методом «замочування», перевіривши себе на плаву. Екіпажі бойових машин покращили свої вміння форсувати водні перешкоди.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
женщины, путешествия, технологии, Одесса, медицина, дизайн, Порошенко, Киев, джаз, фестивали, Крым, культура, Сергей Смоленцев, ВСУ, ЗСУ, оккупация, авиация, карантин, дети, столкновения, Війна, Китай, Динамо, церковь, Дмитрий Дятлов, передовая, Зеленский, Шахтер, Киевщина, Россия, учения, Новый Год, сборная Украины, коронавирус, спорт, США, Париж, Львів, пандемия, автомобили, солдат, суд, корабли, архитектура, Майдан, футбол, традиции, история, полиция, выставки, Польша, живопись, военная техника, природа, Александр Зубко, акции, Верховная Рада, протесты, обстрелы, Донбасс, пляжи, выборы, искусство, мир, зима, фотоподборки, мода, город, соревнования, праздники, музыка, война, стихийные бедствия, люди, общество, Нацгвардия, уикенд, фотография, Україна, портрет, терроризм, пейзажи, животные, Путин, Бахмут, фотопроект, туризм, ДСНС, ВМС, #Євромайдан, марш, Київ, политика, самолеты, пожары, НАТО, фотоконкурсы, юмор, митинги, Велика Британія