Фото и Видео
Фоторепортажи
19.07.2017   Одеська обл., Україна   Прес-центр Командування ВМС ЗС України
9341 Метки:  учения, ВМС, Sea Breeze.

Українсько-американське навчання «Сі Бриз-2017» досягає свого апогею

Надзвичайно насиченим різноманітними заходами у морі, в повітрі і на березі став перший день активної фази українсько-американського навчання “Сі Бриз-2017”, що проходить з 10 по 23 липня за участі 16 країн світу. Характерною ознакою цьогорічних маневрів є проведення багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні у режимі “free play” (вільна гра). Саме в цьому режимі, коли для практичних дій по тих чи інших ввідних потрібні творчий підхід і нестандартні рішення, вперше в історії навчання цієї серії на річці Дунай в ніч з 18 на 19 липня відпрацьоване тактичне навчання з надання допомоги аварійному кораблю в складних навігаційних умовах. «Роль» аварійного корабля виконав артилерійський катер «Скадовськ».
Вчора тактична група кораблів у визначеному районі Чорного моря в рамках проведення ембаргової операції провела захоплення судна-порушника. Інша тактична група здійснила завантаження морського десанту з метою його подальшої висадки в ході проведення операції з безпеки у кризовому районі. Крім того, тактична група кораблів здійснювала патрулювання прибережної зони, а катерна група - охорону дельти річки Дунай і конвойні операції. Зокрема, малі броньовані артилерійські катери «Аккерман» і «Бердянськ» в районі острова Зміїний провели огляд підозрілого судна. Після проведення відповідної процедури, судно продовжило слідування визначеним курсом.
Повітряна компонента здійснювала патрулювання, перекидання берегової компоненти для дій на березі тощо.
Берегова компонента приступила до блокування і нейтралізації незаконних збройних формувань. Зокрема, сили відпрацювали завдання щодо подолання водної перешкоди.
Сьогодні вранці екіпаж фрегату «Гетьман Сагайдачний» і пілоти морської авіаційної бригади ВМС ЗС України в рамках навчання відпрацювали завдання з прийому вертольоту на палубу та випуску з палуби корабля на ходу.
Навчання тривають.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
заводы, футбол, #Євромайдан, Донбасс, медицина, выборы, выставки, ВСУ, пляжи, традиции, столкновения, стихийные бедствия, город, оккупация, уикенд, самолеты, юмор, путешествия, туризм, акции, соревнования, Новый Год, музыка, спорт, показы, искусство, церковь, полиция, фотография, мода, США, дизайн, ДСНС, пейзажи, люди, митинги, пожары, коронавирус, культура, бизнес, Одесса, джаз, политика, протесты, Зеленский, Дмитрий Дятлов, Сергей Смоленцев, Шахтер, технологии, портрет, фестивали, фотопроект, экология, животные, Майдан, мир, архитектура, знаменитости, учения, Путин, Порошенко, живопись, парады, фотоконкурсы, политики, корабли, Александр Зубко, ЗСУ, фотоподборки, праздники, автомобили, досуг, АТО, женщины, фотографы, война, суд, НАТО, марш, природа, Динамо, пандемия, Киев, тест-драйв, дети, солдат, Карпаты, Верховная Рада, общество, ВМС, Китай, Лига Чемпионов УЕФА, Нацгвардия, Россия, история, карантин, религия, зима, авиация, Львів