НОВОСТИ ДНЯ: Запрет посещать школы детям без прививок не нарушает право на образование - Денисова  Смерть принца Филиппа: британцев просят обойтись без цветов у резиденций  Пришла весна: где в Украине будет теплее всего, а где ожидаются заморозки  Ивано-Франковская область вышла из «красной» зоны  Солнечно и по-весеннему тепло: какой будет погода в Украине 11 апреля  Теплая солнечная погода установится в Украине на выходные и начало недели  Китай запустил спутник для исследования космосавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.07.2017   Одеська обл., Україна   Прес-центр Командування ВМС ЗС України
9447 Метки:  учения, ВМС, Sea Breeze.

Українсько-американське навчання «Сі Бриз-2017» досягає свого апогею

Надзвичайно насиченим різноманітними заходами у морі, в повітрі і на березі став перший день активної фази українсько-американського навчання “Сі Бриз-2017”, що проходить з 10 по 23 липня за участі 16 країн світу. Характерною ознакою цьогорічних маневрів є проведення багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні у режимі “free play” (вільна гра). Саме в цьому режимі, коли для практичних дій по тих чи інших ввідних потрібні творчий підхід і нестандартні рішення, вперше в історії навчання цієї серії на річці Дунай в ніч з 18 на 19 липня відпрацьоване тактичне навчання з надання допомоги аварійному кораблю в складних навігаційних умовах. «Роль» аварійного корабля виконав артилерійський катер «Скадовськ».
Вчора тактична група кораблів у визначеному районі Чорного моря в рамках проведення ембаргової операції провела захоплення судна-порушника. Інша тактична група здійснила завантаження морського десанту з метою його подальшої висадки в ході проведення операції з безпеки у кризовому районі. Крім того, тактична група кораблів здійснювала патрулювання прибережної зони, а катерна група - охорону дельти річки Дунай і конвойні операції. Зокрема, малі броньовані артилерійські катери «Аккерман» і «Бердянськ» в районі острова Зміїний провели огляд підозрілого судна. Після проведення відповідної процедури, судно продовжило слідування визначеним курсом.
Повітряна компонента здійснювала патрулювання, перекидання берегової компоненти для дій на березі тощо.
Берегова компонента приступила до блокування і нейтралізації незаконних збройних формувань. Зокрема, сили відпрацювали завдання щодо подолання водної перешкоди.
Сьогодні вранці екіпаж фрегату «Гетьман Сагайдачний» і пілоти морської авіаційної бригади ВМС ЗС України в рамках навчання відпрацювали завдання з прийому вертольоту на палубу та випуску з палуби корабля на ходу.
Навчання тривають.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мода, Львів, церковь, ДСНС, корабли, коронавирус, выборы, спорт, Александр Зубко, акции, джаз, медицина, фестивали, традиции, общество, пожары, дизайн, Карпаты, автомобили, Верховная Рада, авиация, #Євромайдан, Лига Чемпионов УЕФА, выставки, Зеленский, Нацгвардия, фотопроект, футбол, показы, архитектура, солдат, пляжи, мир, зима, Майдан, политики, учения, туризм, природа, знаменитости, Дмитрий Дятлов, марш, Сергей Смоленцев, Китай, карантин, фотографы, культура, ВСУ, оккупация, соревнования, самолеты, уикенд, дети, Динамо, Новый Год, Россия, живопись, Донбасс, праздники, передовая, митинги, технологии, фотоподборки, фотография, экология, фотоконкурсы, война, пандемия, город, протесты, Шахтер, пейзажи, суд, Порошенко, Путин, музыка, столкновения, женщины, ВМС, досуг, заводы, Одесса, история, юмор, портрет, тест-драйв, США, искусство, АТО, ЗСУ, люди, парады, стихийные бедствия, НАТО, полиция, политика, животные, путешествия, Киев, религия