Фото и Видео
Фоторепортажи
24.07.2017   Львів, Україна   Facebook/ Евгений Кравс

«Кубок Лева-2017» з драгонботу

На озері у селі Наварія поруч Львова 22 липня відбулися традиційні змагання з драгонботу – веслувальні перегони на човнах «Дракон». Українські спортсмени – одні з найсильніших у світі у цьому екзотичному виді спорту.
До Львова позмагатися приїхали команди з Києва («Мала флотилія»), Рівного («Західний вітер»), Дубно («Гетьман») та Полтави («Дракон»). Змагання відбуватимуться у двох класах (змішаний та відкритий) на дистанціях 200 метрів та 2000 метрів. У змішаному класі виступатимуть хлопці та дівчата, а у відкритому класі – усі бажаючі.
На «Кубку Лева-2017» з драгонботу Львівщину представляв титулований «Отаман» - неодноразовий переможець клубних чемпіонатів Європи та світу. Господарі виставили три команди – головну, юніорську та ветеранську. Ветерани (вік спортсменів – понад 40 років) готуються відстоювати звання найсильніших у світі на командному чемпіонаті, який відбудеться цього року 6 вересня у Венеції. За підсумками всеукраїнських змагань буде сформовано національну збірну на змагання ЧС у м. Куньмін (Китай, 18-23 жовтня 2017р.)
Дракон або драгонбот - велике 20-місне каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Двадцять веслярів сидять по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич. Офіційні змагання проводяться тільки на 10-місних і 20-місцевих човнах на дистанціях 200, 500, 1000 і 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному (мікст) класах.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
живопись, НАТО, Шахтер, протесты, Крым, Львів, пляжи, сборная Украины, столкновения, Сергей Смоленцев, стихийные бедствия, мода, туризм, церковь, суд, фотопроект, фотоподборки, пандемия, мир, выставки, политики, Лига Чемпионов УЕФА, уикенд, юмор, Динамо, корабли, спорт, фестивали, Карпаты, музыка, депутаты, АТО, карантин, политика, ЗСУ, традиции, фотография, искусство, Киев, война, животные, медицина, люди, авиация, портрет, женщины, зима, дети, коронавирус, Китай, ВМС, Путин, технологии, общество, ДСНС, Александр Зубко, передовая, тест-драйв, Майдан, Нацгвардия, пейзажи, парады, Россия, экология, досуг, история, футбол, природа, автомобили, учения, Порошенко, Зеленский, оккупация, солдат, дизайн, путешествия, город, США, показы, архитектура, выборы, фотоконкурсы, марш, полиция, самолеты, заводы, #Євромайдан, ВСУ, Верховная Рада, соревнования, знаменитости, Дмитрий Дятлов, акции, пожары, митинги, Донбасс, Одесса, праздники, Новый Год, культура