НОВИНИ ДНЯ: Буферна зона та удари по НПЗ: експерт назвав сценарії загострення з Білоруссю  Для трьох знаків Зодіаку новий тиждень стане найщасливішим у році  Білий наліт на листі - це борошниста роса: лікує її не хімія, а домашній розчин  Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  В Україні рекомендують починати висаджувати соняшники: коли і як підготувати посадки  Один знак отримає шанс здійснити задумане, інший — несподівано змінить свій напрямок: рунічний прогноз на 20 червня 2026 року  10 рослин, які ні в якому разі не можна садити поруч з томатами: ось чомувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.09.2017   Львівська обл., Україна   Facebook/ Евгений Кравс

На Львівщині Кшиштоф Зануссі знімає кіно «Ефір»

У Львівській області розпочали зйомки повнометражного художнього фільму «Ефір» польського кінорежисера Кшиштоф Зануссі. Біля містечка Свірж Зануссі проводить складнопостановочні зйомки з використанням спецефектів, піротехнічних ефектів, тварин, каскадерів і великої кількості акторів масових сцен. До зйомок залучені реконструктори з львівського Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять».
«Ефір» – це історія про військового лікаря, який на початку ХХ століття проводить наукові експерименти з метою отримати владу над іншими людьми. Дія фільму розгортається в часи Першої світової війни на кордоні між Україною (так "компетентно" пишуть у промо-релізах) та Австро-Угорською імперією, на теренах української Галіції та Поділля. Головні ролі у фільмі виконують відомі європейські актори Яцек Понедзялек (Jacek Poniedziałek) з Польщі, Жольт Ласло (Zsolt László) з Угорщини та молодий український актор Остап Вакулюк. Для зйомок у стрічці також запрошені українські актори Станіслав Колокольніков, Марія Рябошапка, Олександр Логінов, Світлана Косолапова, Остап та Дмитро Ступка.
Проект «Ефір» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно й отримав державну підтримку розміром 16 млн 650 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 61 млн грн. Фільм створюють також за підтримки Польського Інституту та Міністерства культури Польщі, Угорського й Литовського кіноінститутів. Продюсери: Януш Вахала (Польща), Олена Фетісова та Володимир Козир (Україна, «Кіностудія Інтерфільм»), Джудіт Тус (Угорщина), Уляна Кім (Литва). Вже підчас зйомок на Львівщині стало відомо, що до проекту хоче приєднується Італія.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
дети, портрет, дизайн, пожары, военная техника, ВСУ, спорт, женщины, туризм, марш, музыка, Київ, Париж, терроризм, пляжи, Україна, ВМС, Киевщина, Польша, церковь, город, Львів, Бахмут, путешествия, архитектура, фотоподборки, Верховная Рада, фотопроект, Дмитрий Дятлов, протесты, акции, пейзажи, самолеты, Путин, автомобили, стихийные бедствия, митинги, Сергей Смоленцев, сборная Украины, Россия, учения, солдат, ЗСУ, Донбасс, Зеленский, фотоконкурсы, пандемия, Новый Год, живопись, юмор, США, мир, Александр Зубко, столкновения, общество, природа, НАТО, фестивали, корабли, суд, Киев, культура, война, обстрелы, Китай, выборы, политика, соревнования, Велика Британія, Динамо, мода, Нацгвардия, оккупация, зима, передовая, искусство, Порошенко, джаз, животные, праздники, #Євромайдан, Війна, полиция, Шахтер, авиация, история, технологии, футбол, медицина, ДСНС, коронавирус, карантин, люди, выставки, традиции, Одесса, Майдан, Росія, уикенд, фотография