НОВИНИ ДНЯ: Зеленський заговорив про мир з Білоруссю: є лише одна умова  Ґаджети "вбивають" мозок дітей: науковці б’ють на сполох через покоління Z  Ціни на гречку різко злетіли: скільки коштує крупа в лютому 2026 року  Зеленський заявив про нову загрозу з Білорусі: що задумали Лукашенко та Путін  Пенсії понад 20 тисяч гривень: хто зможе отримати вже від 1 березня  Гороскоп на 24 лютого для всіх знаків зодіаку: кому зірки радять ризикнути, а кому зосередитися на собі  Чи припинить Росія вербувати українців через закриття Telegram: експерт поясниввсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
17.12.2017   Київ, Україна   Радіо Свобода

«Марш за імпічмент» під проводом Саакашвілі у Києві. Хронологія дня

17 грудня прихильники Саакашвілі провели третій «Марш за імпічмент». Радіо Свобода увесь цей час пильно слідкувало за подіями, що розгорталися. Раніше прихильники Саакашвілі вже двічі проводили схожі акції в Києві.
Саакашвілі затримали 8 грудня на квартирі одного з його прихильників. За даними Генпрокуратури, його підозрюють за статтею Кримінального кодексу України про «сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності». 5 грудня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі отримав від бізнесмена Сергія Курченка, який переховується в Росії, півмільйона доларів на свою діяльність в Україні. Він навів записи перехоплення розмов, що, за його словами, підтверджують це. Політика оголосили в розшук після того, як 5 грудня йому вдалося уникнути затримання. Саакашвілі назвав неправдивими всі обвинувачення на свою адресу. 11 грудня Печерський районний суд Києва відмовився застосувати щодо нього запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокуратура подала апеляційну скаргу на це рішення.

Опівдні в парку імені Шевченка в центрі Києва розпочалася акція прихильників лідера «Руху нових сил», екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі «Марш за імпічмент»

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
оккупация, туризм, медицина, пандемия, выборы, Нацгвардия, Бахмут, сборная Украины, Крым, Київ, ВСУ, спорт, учения, Верховная Рада, церковь, Новый Год, соревнования, НАТО, ЗСУ, культура, люди, Порошенко, Донбасс, корабли, город, пейзажи, полиция, дизайн, США, коронавирус, столкновения, протесты, зима, выставки, традиции, Шахтер, акции, мода, Зеленский, живопись, Киев, карантин, общество, искусство, фотоконкурсы, фотопроект, Париж, солдат, Майдан, Україна, Львів, терроризм, праздники, передовая, Сергей Смоленцев, обстрелы, история, ВМС, юмор, Динамо, технологии, Війна, фотоподборки, война, автомобили, музыка, Александр Зубко, фотография, архитектура, Китай, Одесса, природа, пляжи, марш, стихийные бедствия, Киевщина, политика, портрет, футбол, визиты, джаз, военная техника, фестивали, Дмитрий Дятлов, митинги, ДСНС, мир, #Євромайдан, Польша, путешествия, пожары, женщины, дети, Путин, уикенд, суд, самолеты, Россия, животные, авиация