НОВИНИ ДНЯ: Зеленський назвав головну умову виборів в Україні  Як притягнути удачу 2026 року: поради від астрологині  Путін обізвав європейських політиків "свинями", - Reuters  Путін відкинув компроміси і відверто погрожує: CNN про те, як і чому Кремль знову зриває переговори  Чого найбільше бояться українці: соціологи назвали топпроблеми наприкінці 2025 року  Встигнути до Різдва: як зупинити метушню і спокійно підготуватись до свята  Путін хоче переконати всіх українців, що їм краще стати частиною РФ — експертвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
10.01.2018   Львівська обл., Україна   zaxid.net, Варта-1
15611 Метки:  протесты, акции, граница.

Мітингувальники перекрили дороги до трьох пунктів пропуску на Львівщині

10 січня, приблизно о 10:00 мітингувальники перекрили дорогу до пунктів пропуску «Шегині – Медика» та «Рава-Руська – Гребенне», що на українсько-польському кордоні. Згодом митники повідомили про перекриття дороги у селі Роснівка, що приблизно у 10 км від пункту пропуску «Краковець –Корчова».
У Шегинях протестувальники пообіцяли патрульним, що кожні 30 хвилин пропускатимуть по 10 автомобілів, щоб уникнути сутичок між активістами та людьми, що їдуть за кордон. Станом на 14:30 протестувальники розблокували дорогу до Шегинь та Краковця.
Мітингувальники виступають проти змін до Подактового кодексу, які набули чинності з початку року. Раніше протестувальники анонсовували, що 10 січня перекриють дороги до усіх пунктів пропуску на Львівщині.
Додамо, що поліція Волині також інформує, що протестувальники перекрили дорогу до пункту пропуску у Ягодині. Акція протесту розпочалась приблизно о 9:00.
Станом на 15:00, за інформацією поліції, люди розблокували дороги до усіх трьох пунктів пропуску на кордоні із Польщею.
Нагадаємо, що змінами до Податкового кодексу передбачено, що без мита в Україну можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Однак ці норми діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. Якщо ж норма про 72 години не буде дотримана (тобто якщо перетин кордону відбувається частіше), то без податків можна завезти лише товар на суму до 50 євро.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
женщины, мода, передовая, США, живопись, животные, митинги, стихийные бедствия, джаз, Париж, самолеты, Донбасс, Дмитрий Дятлов, туризм, столкновения, фотография, суд, марш, война, Александр Зубко, Бахмут, люди, терроризм, выборы, культура, мир, Зеленский, ДСНС, путешествия, сборная Украины, протесты, Майдан, фотоконкурсы, архитектура, авиация, природа, Динамо, Путин, Киев, музыка, полиция, ВСУ, Сергей Смоленцев, фотоподборки, НАТО, история, спорт, церковь, юмор, солдат, выставки, политика, искусство, технологии, футбол, соревнования, корабли, дети, автомобили, город, праздники, #Євромайдан, общество, дизайн, обстрелы, Велика Британія, Нацгвардия, Шахтер, Новый Год, фотопроект, Львів, медицина, пожары, учения, карантин, портрет, пляжи, Киевщина, экология, фестивали, Україна, Одесса, Польша, акции, ЗСУ, зима, оккупация, уикенд, ВМС, коронавирус, военная техника, традиции, Війна, пейзажи, Верховная Рада, пандемия, Київ, Порошенко, Россия, Китай