НОВОСТИ ДНЯ: Джонсон про побоювання Генштабу Британії: війна не повинна вийти за межі України  Дуда повідомив, як світ повинен відповісти Путіну за обстріл ТЦ у Кременчуці  Макрон відреагував на ультиматуми РФ, які вона ставить Україні  Бюджетний рецепт рогаликів: миска солодощів всього за 120 грн  На ненависному Заході: у яких країнах живуть та навчаються діти російських чиновників  У Росії виникає все більше проблем на фронті, - голова Єврокомісії  Полетять голови? Зеленський розповів про інспекцію силовиків через війнувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
13.04.2018   Польща   Прес-служба Командування ДШВ ЗС України

Кращі з кращих: українські десантники перемогли на міжнародному курсі S.W.A.T.

Неподалік міста Познань в Польщі, протягом тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics). Загалом, до даного курсу залучалися військовослужбовці Збройних Сил України, Великої Британії та Ліванської Республіки. За підсумками, найкращий результат показали українські військові, учасники бойових дій на Сході країни.
Двоє з них – воїни Десантно-штурмових військ, майор з позивним «Кеп» та старший сержант з позивним «Шарік». Третій  – військовослужбовець підрозділу спецпризначення Військової служби правопорядку.
Учасників курсу було розподілено на чотири багатонаціональних груп, по п’ять військовослужбовців в кожній. Заняття та тренування розпочиналися у шостій ранку і тривали до першої ночі. На ранковій фіззарядці перевірялися всі якості штурмовиків: сила, швидкість, витривалість та психологічна стійкість, причому саме у командного складу.
За словами десантників, досить цікавим для них були заняття з тактичної підготовки: дії під час штурму будівель, зачистки приміщень, нальотів, знищення конкретних цілей, причому в правильній послідовності тощо. Від інструкторів було багато різних ввідних, наприклад поранення нашого бійця, його характер, правила та послідовність надання першої медичної допомоги. Або проникнення у відповідне приміщення завдяки спеціальному приладдю (болгарці, кліщам, кувалди, тросу, тощо).
– Такі завдання більш характерні для спецпідрозділів, однак для нас це дуже цінний та важливий досвід, – підкреслює майор з позивним «Кеп». – Вся штурмова група діє наче одне ціле, проте кожен виконує різні функції.
Щоденні заняття проходили в постійному інтенсивному ритмі. Протягом одного дня було навчання, а вже наступного – все проходило на залік. Цікавим є навіть і те, що українські десантники показали найкращі результати із гірської підготовки.
– Для мене це своєрідне хобі, я ще раніше почав займатися гірською підготовкою, маю відповідне спорядження. Деяку інформацію шукаю в Інтернеті, читаю відповідну літературу, – розповідає старший сержант з позивним «Шарік».
Цікавим та дуже корисним для наших десантників було і те, що навчальні завдання вони відпрацьовували не лише із вітчизняною штатною зброєю, а і спеціальним озброєнням підрозділів S.W.A.T. А це – відомі нам із Голівудьских бойовиків автоматичні гвинтівки, пістолети-кулемети та напівавтоматичні пістолети різних моделей.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
туризм, пейзажи, выборы, выставки, Россия, фотография, Карпаты, общество, дети, спорт, Верховная Рада, традиции, Зеленский, Александр Зубко, полиция, Дмитрий Дятлов, акции, портрет, политика, женщины, Киевщина, Нацгвардия, мода, стихийные бедствия, автомобили, передовая, животные, АТО, пожары, соревнования, #Євромайдан, митинги, праздники, архитектура, дизайн, Киев, церковь, люди, политики, учения, ДСНС, фотоподборки, зима, депутаты, музыка, природа, США, авиация, оккупация, Одесса, юмор, война, фотопроект, корабли, Шахтер, искусство, Сергей Смоленцев, обстрелы, показы, марш, фотоконкурсы, коронавирус, суд, Китай, Польша, пандемия, культура, Донбасс, Майдан, визиты, Львів, Путин, самолеты, футбол, парады, НАТО, фестивали, ВСУ, живопись, карантин, солдат, столкновения, ЗСУ, город, история, тест-драйв, сборная Украины, путешествия, пляжи, протесты, уикенд, знаменитости, технологии, ВМС, Порошенко, Динамо, Новый Год, военная техника, мир, экология