НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Комарі більше не кусатимуть: які рослини посадити в саду, щоб відлякати комах  Шість шкідників, які можуть залишити вас без врожаю помідорів: як їх вчасно зупинити  Літня спека чи грози: синоптики дали прогноз на 25 червня для Києва та всієї Українивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
25.04.2018   Одесса, Украина   uainfo.org

Заброшенный отель «Кемпински-Одесса» на Морвокзале

Одесский экстремал Евгений Лата забрался в заброшенный отель «Кемпински-Одесса» на Морвокзале и заночевал в одном из самых дорогих номеров. Свою вылазку он запечатлел на фотокамеру. Историю о своих похождениях Евгений опубликовал на своей странице в Фейсбуке:
"Чи було вам цікаво як виглядає славнозвісний готель Одеса зараз, через 7 років після його занедбання? Височенний покинутий готель ще й досі зберігає меблі в кімнатах і алкоголь в міні барах. Ще й досі звідси відкривається чудовий краєвид на Одесу. І ще й досі він стоїть всіма покинутий замість того, аби приймати участь у розвитку туристичного потенціалу Одеси :( Чесно кажучи, я не знаю причини його занедбання, але цей факт мене дуже засмучує. Тим не менш, сьогодні він не був самотній. Нам вдалося туди проникнути і заночувати в найдорожчому номері цього готелю. Нажаль, води, електроенергії і wi fi там не було, але це не заважає насолоджуватися чудовим краєвидом на місто, що прокидається".
«Кемпински-Одесса» на Морвокзале — один из крупнейших отелей Украины, был спроектирован как самый большой отель в Одесской области. Он построен в 2001 г. с прицелом на «пять звезд». Отель находится непосредственно в море в центре Одесской гавани, за Морвокзалом. С трех сторон гостиничный комплекс «Одесса» окружают причалы для пассажирских лайнеров и морских яхт. Здание имеет 18 этажей и 2 цокольных этажа. Оно построено на сваях, вдавленных на глубину 32 м.
Площадь комплекса — 26 000 квадратных метров, 158 комфортабельных номеров. Также в здании есть конференц — залы, комнаты для переговоров, бизнес — центр, банкетный зал, рестораны, бары. 1500 квадратных метров занимают бассейн и бани, фитнес-залы, массажные кабинеты, солярий. На строительство здания ушло 24,7 миллионов долларов. Заказчиком и собственником выступил Одесский порт.
Отель перестал принимать гостей в 2011 году. По словам сотрудников, из-за того, что не приносил прибыли. Многие архитекторы говорят о том, что здание небезопасно: территория подвергается остаточной деформации, там небезопасно находиться людям. В 2016-м году часть гостиницы перешла в частные руки, в этом же году ее обещали открыть после реконструкции. Однако гостиница так и осталась стоять пустой.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
карантин, традиции, пандемия, Новый Год, спорт, общество, фестивали, юмор, Верховная Рада, Майдан, уикенд, ВСУ, фотоподборки, культура, люди, музыка, медицина, футбол, корабли, Росія, животные, портрет, Київ, НАТО, пожары, митинги, Війна, Одесса, история, оккупация, зима, полиция, путешествия, авиация, сборная Украины, туризм, война, церковь, Россия, Донбасс, Велика Британія, Путин, фотоконкурсы, терроризм, дети, солдат, выставки, акции, #Євромайдан, город, Александр Зубко, марш, обстрелы, Зеленский, дизайн, самолеты, США, передовая, праздники, Динамо, суд, Львів, политика, выборы, живопись, ЗСУ, стихийные бедствия, Париж, пейзажи, ДСНС, Дмитрий Дятлов, Нацгвардия, фотография, протесты, Киев, Сергей Смоленцев, женщины, джаз, мода, искусство, столкновения, военная техника, технологии, ВМС, Китай, Шахтер, Польша, природа, Україна, архитектура, пляжи, учения, Порошенко, соревнования, фотопроект, мир, коронавирус, Киевщина, автомобили, Бахмут