НОВИНИ ДНЯ: У яблуках не буде жодного черв'яка: чим обприскати дерево в червні  Гороскоп на 9 червня: Тельцям - відкриття, Водоліям - зміни  Рудих слимаків на городі не залишилося всього за 1 ніч: допомогло звичайне пиво  В Україні у вівторок очікуються короткочасні дощі, подекуди грози, вдень до +28°  У Путіна заявили про неможливість діалогу з Києвом і назвали "причину"  Ліквідація Хаменеї налякала Кремль, охорону Путіна змінили, - FT  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 9 червнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
03.07.2018   Львів, Україна   Альона Чорна

Оксана Караванська представила нову колекцію «Український Haute Couture 2018»

Четвертий рік поспіль у рамках Leopolis Jazz Fest відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила у Львові, у Митрополичих Садах, своє нове модне шоу. Цього року її колекція називається "Український Haute Couture 2018". Показ супроводжувався живою музикою у виконанні провідного симфонічного оркестру України "INSO-Львів".
"Ця колекція особлива тим, що це український от кутюр, який сьогодні в Україні робить тільки Караванська. Мої сукні ніколи не повторюються. А сукня – це взагалі найжіночніше і найпривабливіше з того, що ми, дизайнери, створюємо. Сукню треба не носити, у ній треба дефілювати. Разом із сукнею жінка одягає на себе образ, манеру поведінки; вона є наче режисером міні-моновистави, в якій роль треба грати до останньої секунди. Якщо ж вам не хочеться грати, – заховайтеся за маленьке чорне плаття або зовсім не ходіть на світські раути", – поділилася дизайнерка.
Серед гостей показу – клієнти Оксани Караванської, львівське духовенство, дружина мера міста Катерина Садова, Учасник формації «Піккардійська терція» - Андрій Капраль народний депутат Ірина Луценко.
Як розповіла Оксана Караванська, ця колекція давно існувала в її уяві. А реалізувати її вдалося лише за три місяці. Це легкі, летючі сукні, прикрашені старовинною вишивкою, мереживом, розписаних шовком, в яких можна світитись як на коктейльних вечірках, так і на високих прийомах.
«Мені навіть складно сказати, коли я придумала ці наряди. В голові завжди багато ідей. Цією колекцією я хотіла показати багатогранність української моди, справжній старожитний лад, красу наших жінок. В нарядах з’єднані класика і старовинна майстерність. До речі, плаття, що відкриває показ, вже було представлено на червоній доріжці в Каннах і було названо одним з кращих там, – розповіла Оксана Караванська.
За задумом дизайнера наряди демонстрували моделі різних форм.
“Це моя творча задумка. Я хотіла, щоб глядачі подивилися, послухали і змогли порівняти: прекрасна українська музика Мирослава Скорика нічим не гірше Моцарта, наші жінки, такі різні, колоритні і самобутні, наші вишивки – унікальні і завжди в тренді. Тому для показу я вибрала моделей класичних форм і пишнотілих дівчат, якими є багато українок, “- розповіла дизайнерка.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Майдан, Париж, Динамо, фотоподборки, футбол, Путин, суд, технологии, карантин, акции, юмор, корабли, традиции, #Євромайдан, Александр Зубко, терроризм, Бахмут, фотопроект, спорт, учения, дизайн, Війна, Зеленский, столкновения, оккупация, фотоконкурсы, Китай, уикенд, пандемия, Київ, Велика Британія, дети, Киевщина, город, ДСНС, архитектура, передовая, живопись, Новый Год, пляжи, пожары, искусство, зима, протесты, пейзажи, Дмитрий Дятлов, культура, праздники, джаз, медицина, Шахтер, музыка, природа, НАТО, авиация, портрет, Одесса, женщины, солдат, фестивали, митинги, автомобили, марш, Порошенко, общество, самолеты, политика, история, церковь, выборы, Львів, стихийные бедствия, Верховная Рада, Україна, обстрелы, Нацгвардия, Крым, Россия, коронавирус, Киев, полиция, туризм, США, животные, фотография, путешествия, ВСУ, сборная Украины, выставки, война, люди, ВМС, соревнования, мода, мир, ЗСУ, Сергей Смоленцев, Польша, военная техника, Донбасс