НОВИНИ ДНЯ: Горіховий Спас 2026, 16 серпня: чого не можна робити і що святити в церкві  Ці звичні продукти можуть спричинити дорогий ремонт: не зливайте їх у раковину  Гороскоп на 14 серпня за картами Таро: Терезам – конфлікт, Овнам – сюрприз  Як пережити спеку та економно використовувати кондиціонер  14 серпня: церковне свято сьогодні, три головні заборони цього дня  Як правильно організувати простір під раковиною: 5 практичних порад  Гороскоп на 14 серпня: Тельцям – піклування про себе, Овнам – проблемивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
03.07.2018   Львів, Україна   Альона Чорна

Оксана Караванська представила нову колекцію «Український Haute Couture 2018»

Четвертий рік поспіль у рамках Leopolis Jazz Fest відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила у Львові, у Митрополичих Садах, своє нове модне шоу. Цього року її колекція називається "Український Haute Couture 2018". Показ супроводжувався живою музикою у виконанні провідного симфонічного оркестру України "INSO-Львів".
"Ця колекція особлива тим, що це український от кутюр, який сьогодні в Україні робить тільки Караванська. Мої сукні ніколи не повторюються. А сукня – це взагалі найжіночніше і найпривабливіше з того, що ми, дизайнери, створюємо. Сукню треба не носити, у ній треба дефілювати. Разом із сукнею жінка одягає на себе образ, манеру поведінки; вона є наче режисером міні-моновистави, в якій роль треба грати до останньої секунди. Якщо ж вам не хочеться грати, – заховайтеся за маленьке чорне плаття або зовсім не ходіть на світські раути", – поділилася дизайнерка.
Серед гостей показу – клієнти Оксани Караванської, львівське духовенство, дружина мера міста Катерина Садова, Учасник формації «Піккардійська терція» - Андрій Капраль народний депутат Ірина Луценко.
Як розповіла Оксана Караванська, ця колекція давно існувала в її уяві. А реалізувати її вдалося лише за три місяці. Це легкі, летючі сукні, прикрашені старовинною вишивкою, мереживом, розписаних шовком, в яких можна світитись як на коктейльних вечірках, так і на високих прийомах.
«Мені навіть складно сказати, коли я придумала ці наряди. В голові завжди багато ідей. Цією колекцією я хотіла показати багатогранність української моди, справжній старожитний лад, красу наших жінок. В нарядах з’єднані класика і старовинна майстерність. До речі, плаття, що відкриває показ, вже було представлено на червоній доріжці в Каннах і було названо одним з кращих там, – розповіла Оксана Караванська.
За задумом дизайнера наряди демонстрували моделі різних форм.
“Це моя творча задумка. Я хотіла, щоб глядачі подивилися, послухали і змогли порівняти: прекрасна українська музика Мирослава Скорика нічим не гірше Моцарта, наші жінки, такі різні, колоритні і самобутні, наші вишивки – унікальні і завжди в тренді. Тому для показу я вибрала моделей класичних форм і пишнотілих дівчат, якими є багато українок, “- розповіла дизайнерка.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пляжи, выставки, пейзажи, Верховная Рада, женщины, Польша, ЗСУ, Киевщина, мода, фестивали, история, самолеты, Шахтер, искусство, дети, полиция, архитектура, учения, терроризм, Донбасс, культура, военная техника, ДСНС, туризм, ВСУ, стихийные бедствия, сборная Украины, суд, мир, город, Одесса, Порошенко, медицина, НАТО, фотоконкурсы, праздники, марш, корабли, Київ, зима, война, Сергей Смоленцев, Майдан, солдат, джаз, общество, передовая, обстрелы, футбол, Париж, Україна, живопись, авиация, юмор, Путин, карантин, спорт, музыка, Львів, коронавирус, протесты, люди, выборы, путешествия, фотоподборки, США, технологии, политика, природа, митинги, церковь, пожары, акции, Дмитрий Дятлов, Китай, пандемия, автомобили, фотография, ВМС, соревнования, Бахмут, животные, дизайн, Динамо, Россия, оккупация, Війна, уикенд, традиции, #Євромайдан, Александр Зубко, Велика Британія, Новый Год, Киев, Зеленский, портрет, Нацгвардия, столкновения, фотопроект, Росія