НОВИНИ ДНЯ: Навіщо "сідати на доріжку" перед виходом з дому: що станеться, якщо не сісти  У США розкрили несподіваний сценарій завершення війни в Україні  Завдяки новій тактиці Україна зупинила наступ РФ — The Washington Times  Гроші йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, які притягнуть фінансовий успіх з 18 по 24 травня  "Удари по центрах ухвалення рішень": експерт оцінив шанси РФ  Ці знаки Зодіаку ось-ось отримають шанс на потужний прорив у кар’єрі  Буданов розповів, що Україна готує технологічні "сюрпризи" для росіян на фронтівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
05.12.2018   Україна   rnbo.gov.ua

Випробування українських ракет на військовому полігоні в Одеській області

Прес-служба РНБО Украни: «Випробування українських ракет довели, що Україна здатна захистити свої рубежі на Чорному та Азовському морі. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після закінчення випробувань на військовому полігоні в Одеській області. За його словами, під час випробувань було досягнуто важливих результатів, зокрема, проведено успішну льотну перевірку українських крилатих ракет, та відпрацьовано систему берегової оборони за допомогою модернізованого ракетного комплексу С-125.
«Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, - перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей», - сказав Секретар РНБО України, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів. Турчинов повідомив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнано спеціальний пункт на острові Зміїний.
Окрім того, О. Турчинов сказав, що для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.
«За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулось 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей. Це дуже гарний результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, та значно посилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя», - наголосив О. Турчинов.
Після завершення випробувань Секретар РНБО України провів нараду з провідними розробниками ракетної техніки та військовим керівництвом для визначення пріоритетних напрямків посилення захисту Чорноморсько-Азовського регіону. Нарада відбулася в новому командно-штабному пересувному спеціальному телекомунікаційному комплексі, який був задіяний для координації ракетних стрільб».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Динамо, протесты, Одесса, корабли, акции, ВСУ, животные, спорт, оккупация, культура, Китай, автомобили, традиции, Майдан, Париж, марш, Путин, дети, суд, авиация, полиция, история, общество, война, Війна, портрет, передовая, Киевщина, Порошенко, Новый Год, пожары, фотография, фотоподборки, сборная Украины, Карпаты, Россия, военная техника, город, фотопроект, пляжи, столкновения, карантин, Київ, уикенд, туризм, женщины, Україна, джаз, Александр Зубко, США, выборы, Шахтер, учения, искусство, музыка, мода, Верховная Рада, природа, терроризм, Велика Британія, солдат, митинги, пандемия, зима, юмор, самолеты, медицина, #Євромайдан, Польша, живопись, пейзажи, коронавирус, футбол, выставки, дизайн, ЗСУ, Бахмут, технологии, люди, политика, путешествия, ДСНС, соревнования, НАТО, архитектура, Донбасс, мир, Сергей Смоленцев, Львів, стихийные бедствия, Киев, фотоконкурсы, Нацгвардия, церковь, фестивали, ВМС, праздники, Дмитрий Дятлов, Зеленский, обстрелы