НОВОСТИ ДНЯ: Раскрыта одна из загадок лунных кратеров  У NASA змогли перетворити космічні фото на музику  Молдова в ООН закликала Росію вивести війська з Придністров'я  Марченко розповів про перехід до накопичувальних пенсій - що пропонує уряд  Уряд удосконалив процедуру здешевлення сільгосптехніки  Солнце и +22: когда в Украину вернется теплая погода  Рейтинг партій: за кого голосували би українці на початку осенівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.12.2018   Вінниця, Україна   МВС України

На вінницькому заводі «Форт» запущено лінію повного циклу виробництва патронів до пістолетів для МВС

За замкнутим циклом виготовляються кулі та гільзи для патронів калібрів 9х18мм (Makarov) та 9х19мм (Luger). Це пістолети для поліцейських, нацгвардійців, прикордонників, тобто для всіх підрозділів системи МВС.
«На державному казенному підприємстві «Форт», що входить в сферу управління МВС, ми запустили лінію повного циклу виробництва патронів для пістолетів калібрів 9х18мм та 9х19мм. Це пістолети для поліцейських, нацгвардійців, прикордонників, тобто для всіх підрозділів системи МВС. Із запуском цієї лінії буде повністю задоволено потреби наших органів МВС у цьому виді боєприпасів і додатково зможемо передавати іншим органам чи навіть експортувати», - сказав Арсен Аваков.
На сьогодні ці виробничі лінії мають змогу виготовляти стрілецькі боєприпаси зазначених калібрів для пістолетів у двохзмінному режимі загальною кількістю 14 млн. штук на рік.
Також очільник МВС додав, що згодом на підприємстві «Форт» буде встановлено і лінію виробництва боєприпасів для стрілецької автоматичної зброї у калібрах від 5,45мм до 14,5мм.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
самолеты, фотоподборки, портрет, ЗСУ, природа, Львів, мир, фотография, архитектура, соревнования, зима, Лига Чемпионов УЕФА, пейзажи, марш, стихийные бедствия, Китай, пляжи, путешествия, Майдан, Александр Зубко, Россия, Нацгвардия, культура, Одесса, Путин, #Євромайдан, Верховная Рада, авиация, Карпаты, митинги, пандемия, пожары, ВСУ, США, спорт, коронавирус, Дмитрий Дятлов, сборная Украины, показы, столкновения, церковь, акции, дизайн, война, искусство, досуг, дети, люди, религия, солдат, корабли, фотоконкурсы, автомобили, карантин, полиция, Крым, ДСНС, живопись, Сергей Смоленцев, Шахтер, город, история, традиции, Зеленский, экология, женщины, ВМС, музыка, выставки, АТО, заводы, футбол, праздники, уикенд, мода, Динамо, парады, выборы, политика, передовая, протесты, туризм, Порошенко, НАТО, суд, медицина, знаменитости, Киев, юмор, тест-драйв, учения, фотопроект, технологии, фестивали, животные, Донбасс, Новый Год, политики, общество, оккупация