НОВИНИ ДНЯ: Ці 4 знаки зодіаку ненавидять, коли їм кажуть, що робити  У Росії закінчуються вертольоти для рятувальних авіаслужб — ЗМІ  Трамп ввів 25-відсоткові мита для країн, які торгують з Іраном  У Польщі готують зміни для українців: кого торкнуться нові правила  Новий заступник голови СБУ і не тільки: Зеленський затвердив кадрові перестановки  До України йде лютий мороз до -24: прогноз погоди на 12 січня  Зеленський та Буданов спланували роботу Офісу президента: чим займатимутьсявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.01.2019   Карпати, Україна   Управління ДСНС України у Закарпатській області

Нерадісне Різдво: гірські рятувальники шукають зниклого в Карпатах туриста-лижника

В Карпатах продовжуются пошуки киянина 1984 року народження, який ще 6 січня загубився разом із товаришем в районі гори Гимба Міжгірського району під час фрірайду. О 15:40 7 січня рятувальники відшукали одного з туристів. Чоловіка 1984 року народження, що приїхав на Закарпаття з м.Києва, було знайдено у задовільному стані у підніжжя гори Стій зі сторони Свалявського району. Зараз тривають пошуки його товариша, адже як з’ясувалось, під час блукання у горах вони вирішили розділитись та пішли у різні сторони. Відомо, що обидва чоловики є досвідченими гірськими туристами та лижниками.
8 січня пошуково-рятувальні роботи проводилися  чотирма пошуково-рятувальними групами шляхом обстеження урочища Криві Путі, частини підніжжя гори Великий Верх, частини г. Ряпецька та ущелини від станції Оса Свалявського району до підніжжя г.В.Верх. Усього працювало 18 гірських пошуковців та 4 одиниці техніки. Також до пошуків залучалися 11 працівників лісового господарства, якими оглянуто 6 будинків лісника в районі гори Гимба. На жаль, людину не знайдено. Пошукові роботи тривають.
Також, 6 січня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у горах заблукали інші троє фрірайдерів, які теж катались на схилах гори Гимба. Двох з них було знайдено ще вночі. Пошуки третього лижника, який через втому залишився чекати на рятувальників в горах, завершилися трагічно. На жаль, попри всі старання рятувальників дива не сталось і гори в черговий раз доказали, що жартувати з ними не можна. 7 січня, об 11:50 у підніжжя гори Гимба було знайдено тіло третього заблукалого туриста.
Окрім того, 8 січня о 23:55 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття повідомили, що в районі урочища Білий поблизу гори Говерла Рахівського району, під час проходження туристичного маршруту в умовах поганої видимості втратив орієнтир та заблукав громадянин Словацької республіки, 1984 року народження. Про це чоловік сам повідомив рятувальникам у телефонному режимі, коли зрозумів, що через темну пору та погану видимість самотужки не зможе повернутися до бази відпочинку. Також він вказав і на орієнтовне місце його перебування.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт на спецавтомобілі вирушили 2 фахівці гірського пошуково-рятувального відділення м. Рахів. Іноземного туриста врятовано.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Майдан, Путин, Дмитрий Дятлов, технологии, митинги, мода, культура, Шахтер, терроризм, Новый Год, Бахмут, праздники, мир, карантин, учения, политика, Киев, марш, музыка, Россия, пожары, фотопроект, передовая, Париж, туризм, Порошенко, солдат, Київ, Одесса, Александр Зубко, #Євромайдан, сборная Украины, Нацгвардия, ДСНС, коронавирус, спорт, люди, самолеты, портрет, история, война, протесты, юмор, путешествия, НАТО, фотоподборки, архитектура, пляжи, акции, обстрелы, пандемия, фотоконкурсы, женщины, фестивали, пейзажи, Донбасс, военная техника, выставки, животные, Велика Британія, дети, экология, Україна, традиции, Львів, Війна, стихийные бедствия, Киевщина, общество, Китай, природа, живопись, джаз, футбол, Польша, корабли, Сергей Смоленцев, Зеленский, зима, Динамо, медицина, оккупация, ЗСУ, ВСУ, город, дизайн, суд, полиция, Верховная Рада, авиация, столкновения, выборы, церковь, ВМС, фотография, автомобили, искусство, США, соревнования, уикенд