НОВИНИ ДНЯ: Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 6–12 квітня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 6–12 квітня 2026 року  Пишно зацвітуть уже в травні: коли сіяти чорнобривці на розсаду і як це краще робити  Гороскоп на 6 квітня для всіх знаків зодіаку: будьте обережніше зі словами і рішеннями  Що посадити у квітні у відкритий ґрунт, теплицю та на розсаду: шпаргалка для дачника  В Україні 6 квітня дощитиме, вдень прогріє до +20°  РФ співпрацюватиме з Китаєм через ситуацію на Близькому Сході — що заявиливсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.02.2019   Київ, Україна   vechirniykiev.com.ua, unian.net

Мороз не перешкода - кияни приєдналися до світового флешмобу «Велосипедом на роботу»

Морозного лютневого ранку велосипедисти Києва зібрались на Майдані Незалежності аби приєднатись до міжнародного флешмобу. Головний задум  акції «Велосипедом на роботу» показати, що клімат не перешкода для двоколісних.
- Щодня на роботу їжджу на велосипеді, тому побачивши  у Facebook  анонс, вирішив приєднатись. Я взагалі досить досвідчений велосипедист.  Уже понад 5 років незважаючи на дощ, а іноді й сніг, їжджу велосипедом по місту.  Спочатку  у буденному  одязі, але з досвідом прийшло і те, що потрібен спеціальний. Маю 2 велосипеди, літній, та зимовий. Зимовий зібрав сам -  враховуючи  власні потреби, - розповів учасник акції Крамар Сергій.
Зимовий день «Велосипедом на роботу» щорічно проходить 8 лютого. По усьому світу люди реєструються на ресурсі winterbiketoworkday, а потім організатори визначають у яких країнах найбільше людей приєдналось до флешмобу. Цьогоріч Україна посіла 41 сходинку (станом на ранок 8 лютого) у топ-100, обігнавши Осло (Норвегія) та навіть Торонто (Канада). Загалом у акції взяло участь близько 35 учасників, хоча зареєструвалося 38.
- Основна ідея – привернути увагу до безпеки велосипедистів на дорогах. Але сьогодні також особлива дата для Асоціації велосипедистів Києва. Тому що сьогодні рівно рік, як Київрада ухвалила велоконцепцію Києва. Оскільки велоінфраструктура у нас розвивається дуже повільно, то це гарна нагода вкотре привернути увагу наших проблем, - розповіла Наталя Князева, асистентка проектів Асоціації велосипедистів Києва.
Цікаво, що за підрахунками АВК, кількість велосипедистів в місті за рік зросла на 40%. Тому питання розвитку велосипедної інфраструктури для киян виникатиме все частіше.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
коронавирус, выставки, Александр Зубко, праздники, фестивали, Россия, футбол, выборы, люди, самолеты, ВСУ, акции, зима, музыка, учения, автомобили, Верховная Рада, полиция, столкновения, общество, юмор, медицина, уикенд, технологии, Порошенко, суд, джаз, архитектура, история, пандемия, Париж, мир, марш, город, Донбасс, пляжи, корабли, военная техника, Львів, Нацгвардия, соревнования, Україна, оккупация, фотопроект, политика, фотоконкурсы, пейзажи, Киевщина, пожары, Велика Британія, Одесса, Польша, фотография, туризм, Карпаты, обстрелы, стихийные бедствия, природа, митинги, авиация, США, традиции, Дмитрий Дятлов, Китай, путешествия, ВМС, фотоподборки, война, Шахтер, ДСНС, живопись, терроризм, Зеленский, дизайн, спорт, солдат, культура, Путин, мода, Сергей Смоленцев, Бахмут, #Євромайдан, сборная Украины, передовая, карантин, Киев, Київ, искусство, Війна, дети, Майдан, ЗСУ, Динамо, НАТО, портрет, животные, Новый Год, женщины, протесты, церковь