НОВИНИ ДНЯ: Простий засіб поверне напір душової насадки: як очистити її від вапняного нальоту  25 серпня: церковне свято сьогодні, що не можна починати, щоб потім не переробляти  Шматок фольги на вінику: як це допомагає ефективніше збирати пил  Ці знаки Зодіаку отримають рідкісне благословення Всесвіту  Домашня суміш прибрала цвіль з резинки: тепер з пральної машини приємно пахне  Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку: кому Всесвіт подарує рідкісний шанс, а кому варто змінити свої плани  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часомвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
14.03.2019   Київ, Україна   Радіо Свобода, УНІАН

День українського добровольця

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Постанову про встановлення на цю дату такого дня Верховна Рада ухвалила 2017 року з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України».
Зранку урочисті заходи провели в столиці у військових частинах Національної гвардії, де, зокрема, дислокується батальйон оперативного призначення НГУ імені генерала Сергія Кульчицького. До Дня добровольця армійцям батальйону вручили державні нагороди від глави держави та Верховної Ради. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Військовослужбовці батальйону Кульчицького поклали квіти до меморіалу Небесної Сотні в Києві та біля пам'ятника добровольцям на Троєщині.
У березні 2014 року близько 500 добровольців зі Самооборони Майдану вирішили стати резервістами Національної гвардії України і вирушили на полігон у село Нові Петрівці. Уже у квітні того ж року перші 300 резервістів склали присягу на вірність українському народові. На сході країни військовослужбовці батальйону із травня 2014-го. Вони серед перших зайшли у звільнений Слов'янськ, брали участь у боях за Дебальцеве та Станицю Луганську. Бойовим навчанням і злагодженням добровольців командував начальник Управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький. 29 травня 2014 року Кульчицький і ще 11 військовослужбовців загинули внаслідок катастрофи вертольота Мі-8, підбитого проросійськими бойовиками.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
культура, уикенд, суд, Польша, НАТО, Александр Зубко, люди, Париж, традиции, фотоподборки, Велика Британія, Майдан, военная техника, полиция, столкновения, солдат, ДСНС, пейзажи, США, марш, Львів, корабли, пандемия, учения, самолеты, сборная Украины, путешествия, коронавирус, живопись, Київ, Верховная Рада, война, Динамо, история, ВСУ, Росія, джаз, политика, город, Порошенко, Киев, Китай, Донбасс, выборы, оккупация, дизайн, церковь, технологии, музыка, мода, медицина, Бахмут, обстрелы, общество, портрет, фестивали, женщины, автомобили, митинги, туризм, акции, Шахтер, животные, спорт, передовая, выставки, Одесса, #Євромайдан, юмор, Війна, футбол, архитектура, фотоконкурсы, протесты, Україна, Сергей Смоленцев, фотография, соревнования, авиация, зима, праздники, фотопроект, Новый Год, природа, Зеленский, Дмитрий Дятлов, Нацгвардия, Россия, стихийные бедствия, Киевщина, мир, ВМС, ЗСУ, искусство, Путин, пляжи, карантин, терроризм, дети, пожары