Фото и Видео
Фоторепортажи
09.05.2019   Київ, Україна   Дмитрий Дятлов

Сміх і тролінг – наша зброя: акція «Безсмертний Грут»

Партія «Демократична Сокира» вкотре потролила учасників акції «Безсмертний полк», цього року – ходою з портретами супергероїв всесвіту Marvel:
«Ми не любимо акцій, генеральним спонсором яких є партія Путіна і Путін особисто. Ми не любимо танців на кістках загиблих людей. І ще ми не любимо Росію і все, що з нею пов’язано. Як висновок з цих трьох тез – ми не любимо акцію «Бєссмєртний полк». Це пропагандистська акція країни-агресора. Ми не забуваємо своїх мертвих, і для того, аби не забувати, нам не потрібні демонстративні марші під кремлівські телекамери з політиками-реваншистами на чолі. Ми – проти.
Вже третій рік поспіль на 9 травня ми з друзями проводимо контр-акцію на протидію пропагандистським акціям Кремля. Кожного разу ми ставимо собі дуже просте завдання: висміяти проросійських організаторів «Бєссмєртного полка», розбити їхній пафос, зламати концепт танців на кістках, замінивши його на гумор, ганьбу та здоровий глузд. І нам це вдається. Бити пропагандистів – це додавати їм плюсів, робити картинку для Кремля. Висміяти їх, десакралізувати, наочно продемонструвати їхню жалюгідність – набагато ефективніше.
Ми організовуємо мирну протидію «Бєссмєртному полку», як ефективно робили до цього у Запоріжжі (акція «Безсмертний вовк» у 2017-му) і минулоріч у Києві (акція «Безсмертний орк»). Акція цього року має назву «Безсмертний Грут». Концепт залишається таким, яким був два роки поспіль: ми приносимо плакати інших героїв. Ми не проти того, аби згадувати ветеранів воєн. Але ми проти гібридних проросійських акцій під соусом «згадок». Сміх і тролінг – наша зброя, яка не раз доказувала власну ефективність. Герої MARVEL нам в цьому допоможуть:)».
Цього року акція відбулася відразу у декількох містах України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, фотопроект, стихийные бедствия, Порошенко, выставки, Одесса, люди, культура, митинги, политика, протесты, живопись, ЗСУ, корабли, солдат, столкновения, туризм, экология, самолеты, Рождество, мода, ВСУ, коронавирус, Сергей Смоленцев, акции, Карпаты, Зеленский, Александр Зубко, пандемия, война, фотография, Динамо, дети, пожары, уикенд, Китай, пейзажи, женщины, технологии, парады, суд, спорт, медицина, история, портрет, автомобили, Лига Чемпионов УЕФА, выборы, #Євромайдан, тест-драйв, город, карантин, Шахтер, Крым, полиция, Верховная Рада, США, традиции, общество, Киев, пляжи, НАТО, футбол, архитектура, животные, Нацгвардия, путешествия, искусство, военная техника, Путин, политики, учения, Майдан, соревнования, фотоконкурсы, церковь, депутаты, фестивали, мир, ВМС, Львів, показы, музыка, оккупация, ДСНС, Дмитрий Дятлов, АТО, юмор, фотоподборки, сборная Украины, передовая, Новый Год, праздники, Россия, дизайн, знаменитости, природа, марш, авиация, Донбасс