Фото и Видео
Фоторепортажи
09.05.2019   Київ, Україна   Дмитрий Дятлов

Сміх і тролінг – наша зброя: акція «Безсмертний Грут»

Партія «Демократична Сокира» вкотре потролила учасників акції «Безсмертний полк», цього року – ходою з портретами супергероїв всесвіту Marvel:
«Ми не любимо акцій, генеральним спонсором яких є партія Путіна і Путін особисто. Ми не любимо танців на кістках загиблих людей. І ще ми не любимо Росію і все, що з нею пов’язано. Як висновок з цих трьох тез – ми не любимо акцію «Бєссмєртний полк». Це пропагандистська акція країни-агресора. Ми не забуваємо своїх мертвих, і для того, аби не забувати, нам не потрібні демонстративні марші під кремлівські телекамери з політиками-реваншистами на чолі. Ми – проти.
Вже третій рік поспіль на 9 травня ми з друзями проводимо контр-акцію на протидію пропагандистським акціям Кремля. Кожного разу ми ставимо собі дуже просте завдання: висміяти проросійських організаторів «Бєссмєртного полка», розбити їхній пафос, зламати концепт танців на кістках, замінивши його на гумор, ганьбу та здоровий глузд. І нам це вдається. Бити пропагандистів – це додавати їм плюсів, робити картинку для Кремля. Висміяти їх, десакралізувати, наочно продемонструвати їхню жалюгідність – набагато ефективніше.
Ми організовуємо мирну протидію «Бєссмєртному полку», як ефективно робили до цього у Запоріжжі (акція «Безсмертний вовк» у 2017-му) і минулоріч у Києві (акція «Безсмертний орк»). Акція цього року має назву «Безсмертний Грут». Концепт залишається таким, яким був два роки поспіль: ми приносимо плакати інших героїв. Ми не проти того, аби згадувати ветеранів воєн. Але ми проти гібридних проросійських акцій під соусом «згадок». Сміх і тролінг – наша зброя, яка не раз доказувала власну ефективність. Герої MARVEL нам в цьому допоможуть:)».
Цього року акція відбулася відразу у декількох містах України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Карпаты, искусство, знаменитости, Александр Зубко, выставки, сборная Украины, самолеты, фотоконкурсы, Нацгвардия, Крым, живопись, Верховная Рада, США, ЗСУ, депутаты, дети, Киев, культура, ДСНС, Лига Чемпионов УЕФА, пляжи, пандемия, протесты, общество, путешествия, фотоподборки, экология, митинги, история, технологии, фестивали, НАТО, фотопроект, спорт, церковь, животные, архитектура, марш, традиции, ВСУ, Порошенко, Динамо, заводы, #Євромайдан, выборы, Китай, показы, туризм, война, Сергей Смоленцев, суд, медицина, зима, солдат, Дмитрий Дятлов, город, корабли, коронавирус, авиация, Новый Год, карантин, Россия, АТО, люди, музыка, ВМС, юмор, женщины, оккупация, мир, портрет, соревнования, праздники, политика, футбол, фотография, дизайн, автомобили, передовая, Зеленский, тест-драйв, Майдан, Путин, Одесса, учения, полиция, политики, пейзажи, пожары, уикенд, Шахтер, Львів, стихийные бедствия, Рождество, парады, акции, столкновения, Донбасс, природа, мода