НОВОСТИ ДНЯ: Зупинити виробництво ракет у Росії можна лише одним способом – експерт  В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним": що МОЗ готує для курців  Мобілізація в Україні: кого ще призвуть на війну через зниження граничного віку  Чому не цвітуть троянди та як змусити їх розквітнути  Валерій Залужний в молодості і зараз: як змінився головнокомандувач ЗСУ  Список складений: Ігнат розповів про пілотів, яких відправлять на навчання на F-16   Жахаються синьо-жовтих кольорів. У Британії висміяли "драконівські закони" РФвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.05.2019   Чорне море   ВМС ЗС України

Ракетний катер «Прилуки» та британський корабель гідрографічної розвідки провели спільні навчання

Кожен візит кораблів НАТО до Одеси, це можливість для отримання додаткових знань і вдосконалення навичок взаємодії з нашими іноземними колегами. Ось і цього разу ракетний катер "Прилуки" провів низку тренувань PASSEX в акваторії Чорного моря з кораблем гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії. У ході спільного тренування український ракетний катер і британський корабель виконали завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони, а також провели тренування зі зв’язку у відповідності до стандартів НАТО. Окрім цього, до тренувань залучався гелікоптер морської авіаційної бригади. Зокрема, морський багатоцільовий вертоліт М-14 виконував завдання щодо висвітлення надводної обстановки в районі тренувань. Також разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.
‒ Сьогодні перед нами стояло завдання підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так, щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників ‒ вийти з борту гелікоптера, і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного, ‒ прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.
Слід зазначити, що подібні навчання є черговим кроком на шляху поглиблення співробітництва флотів двох країн і підвищення рівня взаємосумісності, метою якої є зміцнення стабільності і безпеки у Чорноморському регіоні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
экология, ДСНС, женщины, Россия, архитектура, праздники, пандемия, США, футбол, юмор, акции, передовая, визиты, Одесса, общество, природа, военная техника, парады, политика, карантин, люди, тест-драйв, Киев, автомобили, НАТО, традиции, Верховная Рада, Крым, полиция, Динамо, стихийные бедствия, мода, столкновения, дети, зима, обстрелы, Сергей Смоленцев, оккупация, Китай, самолеты, Нацгвардия, #Євромайдан, живопись, уикенд, терроризм, выставки, политики, спорт, фотопроект, корабли, Новый Год, туризм, сборная Украины, история, суд, животные, пожары, технологии, митинги, фотоконкурсы, путешествия, протесты, авиация, Порошенко, Польша, Путин, война, Киевщина, пляжи, соревнования, медицина, пейзажи, портрет, мир, музыка, фотография, культура, Александр Зубко, ЗСУ, ВСУ, коронавирус, Майдан, солдат, Зеленский, церковь, Шахтер, город, искусство, Карпаты, Львів, фотоподборки, Дмитрий Дятлов, показы, фестивали, марш, Донбасс, учения, ВМС, выборы, дизайн