НОВОСТИ ДНЯ: Україну в неділю прогріє до +25°  Хаббл запечатлел поразительный мощный звездный взрыв   Возле Новой Зеландии нашли шесть новых видов причудливых губок   От сильных заморозков к оттепели: синоптик рассказала, к какой зиме готовиться украинцам  Рекордний урожай майже зібрали — вже є понад 46 мільйонів тонн зерна  Предложено очень простое объяснение, почему Марс не пригоден для жизни   Бабье лето пришло: какой будет погода в Украине на 26 сентябрявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.05.2019   Чорне море   ВМС ЗС України

Ракетний катер «Прилуки» та британський корабель гідрографічної розвідки провели спільні навчання

Кожен візит кораблів НАТО до Одеси, це можливість для отримання додаткових знань і вдосконалення навичок взаємодії з нашими іноземними колегами. Ось і цього разу ракетний катер "Прилуки" провів низку тренувань PASSEX в акваторії Чорного моря з кораблем гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії. У ході спільного тренування український ракетний катер і британський корабель виконали завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони, а також провели тренування зі зв’язку у відповідності до стандартів НАТО. Окрім цього, до тренувань залучався гелікоптер морської авіаційної бригади. Зокрема, морський багатоцільовий вертоліт М-14 виконував завдання щодо висвітлення надводної обстановки в районі тренувань. Також разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.
‒ Сьогодні перед нами стояло завдання підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так, щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників ‒ вийти з борту гелікоптера, і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного, ‒ прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.
Слід зазначити, що подібні навчання є черговим кроком на шляху поглиблення співробітництва флотів двох країн і підвищення рівня взаємосумісності, метою якої є зміцнення стабільності і безпеки у Чорноморському регіоні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
#Євромайдан, Крым, протесты, Китай, архитектура, город, соревнования, фотопроект, мода, футбол, Александр Зубко, ДСНС, Карпаты, туризм, сборная Украины, церковь, парады, экология, автомобили, солдат, Шахтер, политика, авиация, пандемия, уикенд, зима, ЗСУ, Донбасс, АТО, карантин, Зеленский, культура, Дмитрий Дятлов, Лига Чемпионов УЕФА, корабли, музыка, мир, дизайн, акции, медицина, Россия, НАТО, США, искусство, пейзажи, суд, марш, природа, Путин, передовая, ВМС, Львів, митинги, общество, коронавирус, женщины, полиция, учения, Порошенко, оккупация, юмор, технологии, дети, история, фестивали, Новый Год, люди, Нацгвардия, политики, досуг, столкновения, спорт, портрет, Киев, выборы, живопись, война, фотография, Сергей Смоленцев, Майдан, тест-драйв, фотоконкурсы, религия, знаменитости, самолеты, Верховная Рада, ВСУ, Динамо, традиции, пляжи, праздники, джаз, пожары, Одесса, показы, животные, стихийные бедствия, путешествия, фотоподборки, выставки