НОВОСТИ ДНЯ: Глоба назвал любимчиков Водяного Тигра: им повезет в 2022 году  У Мексиці знайшли ацтекський храм XVI cтоліття  Астрономи знайшли екзопланету, де рік триває менш як 8 годин  На Украину надвигается мощный снегопад  Сотня метеорів на годину: коли українці зможуть побачити зорепад Гемініди  Цены на вторичное жилье в Киеве выросли: названы самые дорогие и дешевые районы  Будет много солнечных дней: климатолог дала прогноз на зиму в Украиневсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Майдан, фотоконкурсы, женщины, Зеленский, пляжи, протесты, путешествия, Дмитрий Дятлов, город, архитектура, фотография, выборы, животные, Александр Зубко, солдат, передовая, дизайн, акции, ВСУ, Одесса, культура, портрет, футбол, спорт, Львів, #Євромайдан, история, фотопроект, тест-драйв, США, митинги, юмор, политика, церковь, Лига Чемпионов УЕФА, экология, полиция, Путин, фотоподборки, искусство, столкновения, Киев, пожары, Карпаты, коронавирус, зима, религия, Нацгвардия, показы, НАТО, учения, Новый Год, мир, праздники, Порошенко, Китай, пандемия, пейзажи, ЗСУ, природа, медицина, суд, уикенд, оккупация, выставки, самолеты, музыка, фестивали, карантин, ДСНС, стихийные бедствия, Сергей Смоленцев, сборная Украины, ВМС, парады, заводы, общество, марш, дети, технологии, Динамо, автомобили, знаменитости, корабли, Донбасс, война, туризм, Верховная Рада, люди, Крым, Шахтер, традиции, АТО, мода, авиация, депутаты, политики, соревнования, Россия, живопись