НОВОСТИ ДНЯ: Мокрий сніг, грози та сильний вітер — синоптики дали прогноз на початок тижня  Постійна присутність кораблів НАТО у Чорному морі потрібна для підтримки України, - Шмигаль  Винегрет: ТОП-5 идей из разных продуктов  Україна проінвестує 34 мільярди гривень у розвиток авіагалузі до 2030 року  Сколько черных дыр в нашей Вселенной?  Будет заливать дождями и засыпать снегом: прогноз погоды в Украине на неделю, 29 ноября-5 декабря  До 2050 року населення України може скоротитись до 35 мільйонів - ООНвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фестивали, Россия, религия, Сергей Смоленцев, корабли, ВСУ, стихийные бедствия, столкновения, протесты, самолеты, политика, сборная Украины, солдат, Порошенко, пейзажи, туризм, суд, Майдан, Киев, пандемия, футбол, Карпаты, фотография, знаменитости, уикенд, Новый Год, Дмитрий Дятлов, Львів, джаз, дизайн, коронавирус, выставки, портрет, пляжи, животные, депутаты, #Євромайдан, ДСНС, учения, автомобили, Лига Чемпионов УЕФА, зима, юмор, политики, архитектура, Одесса, мир, фотопроект, природа, фотоподборки, Александр Зубко, Путин, праздники, Шахтер, показы, церковь, музыка, полиция, война, авиация, Верховная Рада, традиции, культура, ЗСУ, карантин, оккупация, передовая, история, спорт, АТО, мода, соревнования, Динамо, экология, Нацгвардия, дети, тест-драйв, общество, марш, женщины, парады, Зеленский, фотоконкурсы, выборы, ВМС, пожары, США, путешествия, живопись, Крым, город, искусство, люди, медицина, митинги, акции, технологии, Китай, НАТО, Донбасс