НОВИНИ ДНЯ: Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 6-8 квітня  Популярних рішень не буде: військова омбудсменка про мобілізацію і ухилянтів  «Розуміє, що йому кінець»: британський полковник пояснив, чому Путін боїться завершувати війну  В Україні стрімко здорожчав популярний салатний овоч — що буде з цінами далі  Місячний гороскоп на 6–12 квітня: що рекомендується робити кожного дня тижня  Україна не причетна до інциденту з вибухівкою біля газопроводу в Сербії, - МЗС  Таропрогноз на тиждень від 6 до 12 квітня 2026 року — інтуїція проти розумувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.07.2019   Київ, Україна   kyivcity.gov.ua
22788 Метки:  Киев, пляжи, Троещина.

У Києві на Троєщині відкрили новий пляж

У Києві відкрили новозбудований пляж «Троєщина», що поруч із однойменним житловим масивом. У результаті ремонтних робіт акваторію пляжу збільшили до 1,7 га, завезли пісок, збудували вбиральні, дитячий і спортивний майданчики та інші елементи інфраструктури. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інспектуючи новий пляж.
«Ми відкриваємо новий пляж для жителів Троєщини. Раніше це була зона відпочинку, що користувалась великою популярністю. Тому логічним було рішення перетворити цю зону відпочинку на справжній облаштований пляж. Тут розчищена акваторія площею 1,7 га, очищено дно, привезений пісок. Дуже важливо, що тут є доріжки для людей старшого віку та людей з інвалідністю. Тут встановлений спортивний та дитячий майданчики. Тут є спеціально відведене місце для пікніків. Без вихідних тут чергують рятувальники», – говорить Петро Пантелеєв.
За словами заступника голови КМДА, щодня тут відпочивають 15 тисяч осіб і головне, щоб цей відпочинок був безпечним та зручним.
Вартість виконаних цього року робіт – 13 млн грн.
Вісім столичних пляжів цього року отримали екологічні сертифікати – міжнародну відзнаку «Блакитний прапор». Серед них – сім муніципальних пляжів: «Веселка», «Венеція», «Галерний» та «Молодіжний», «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця». Для порівняння: у 2017 році лише 3 пляжі мали блакитний прапор. Загалом для киян та гостей столиці працює 14 муніципальних пляжів та 18 зон відпочинку.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
обстрелы, Зеленский, путешествия, передовая, Польша, выставки, Верховная Рада, музыка, соревнования, портрет, пандемия, Киевщина, Шахтер, Париж, суд, Динамо, автомобили, мода, оккупация, джаз, Крым, НАТО, люди, Китай, Нацгвардия, политика, Путин, война, медицина, Одесса, коронавирус, выборы, #Євромайдан, культура, зима, столкновения, ВМС, женщины, дизайн, футбол, Бахмут, солдат, пляжи, природа, сборная Украины, стихийные бедствия, карантин, марш, терроризм, Донбасс, ДСНС, ВСУ, Львів, авиация, акции, история, Новый Год, живопись, праздники, традиции, учения, церковь, искусство, Порошенко, Україна, спорт, ЗСУ, животные, фотоконкурсы, Киев, технологии, дети, Дмитрий Дятлов, юмор, военная техника, самолеты, фестивали, пейзажи, пожары, фотопроект, архитектура, Александр Зубко, уикенд, США, Київ, митинги, общество, город, фотоподборки, корабли, мир, визиты, полиция, туризм, Майдан, Сергей Смоленцев, Війна, протесты, Россия, фотография