НОВИНИ ДНЯ: Вони гниють та борються за воду: які пари рослин не рекомендують садити поруч  Коли в Україну прийде тепло: синоптикиня назвала терміни можливого покращення погоди  Молдова шукає мирного рішення у Придністров'ї, доки Україна утримує росіян далеко від кордонів - Санду  Імпортна полуниця обвалила старт сезону для українських виробників  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 27 квітня  У понеділок Україні прогнозують сильний вітер, заморозки, подекуди дощ з мокрим снігом  У Росії стався надлам: як удари по НПЗ руйнують режим Путіна та що чекає на ворога восенивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
28.10.2019   Херсонська обл., Україна   Укрінформ

Звільнений з російського полону моряк відсвяткував весілля

Український військовий моряк Віктор Беспальченко, що був визволений з російського полону та його друга половина Тетяна, які 26 червня цього року зареєстрували шлюб у московському СІЗО "Лефортово", відзначають 26 жовтня своє весілля на Херсонщині.
Церемонія весілля відбулася у виноробному господарстві князя П.М. Трубецького. Саме тут молоді люди ступили на весільний рушник.
«Ми дуже раді, щасливі, це довгожданий день, ви ж знаєте, за яких обставин ми розписалися. Сьогодні це справжнє свято для нас, щастя бути тут, щастя, що Віктор і всі моряки вдома», - розповіла журналістам, які були присутні на церемонії, Тетяна.
Вона каже, що у "Лефортово" для них одруження було ще й приводом побачитися, адже за час, поки моряки були у полоні, рідні не могли їх відвідувати та спілкуватися. «Це були щасливі моменти, коли ми могли один одного обійняти, поцілувати, тоді це був, звісно, символічний день для нас. А сьогодні особливий день, бо ми серед наших друзів, рідних. Це вже інша атмосфера», - ділиться Тетяна.
«Вона найкраща», - каже Віктор про дружину. «Віктор у мене - герой, він чоловік моєї мрії», - відповідає Тетяна.
Вони вже разом шостий рік. Познайомились у Криму, де Віктор Беспальченко служив. Це було кохання з першого погляду, кажуть Тетяна та Віктор.
Освідчився Віктор ще перед полоном. Каже, хотів, щоб все було гарно. «Як моряк хотів все зробити на катері, у морі. Усе підготував. Але в неї не вийшло з роботи відпроситися – я ж не хотів відкривати «всі карти», вона відповіла, що не виходить. Я все відмінив і вдома накрив стіл, запалив свічки, взяв квіти і освідчився», - згадує моряк. Весілля планували на квітень 2019 року. Коли Віктор потрапив у полон, у січні вони поспілкувалися у залі суду і вирішили, що у любові немає бути перешкод. Кажуть, що через те, що довелося пройти, стали лише міцніше кохати один одного.
Віктор і далі планує продовжувати службу, а жити молода родина буде в Одесі. У нНа весілля запрошували моряків, які були у полоні разом з Віктором, з різних причин приїхати змогли не всі, кажуть Тетяна та Віктор.айближчих планах – облаштувати квартиру.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Россия, Киев, фотография, коронавирус, авиация, джаз, мир, Верховная Рада, выборы, Киевщина, митинги, Велика Британія, технологии, США, выставки, Путин, туризм, женщины, дизайн, фотопроект, Війна, пейзажи, фестивали, общество, зима, Бахмут, сборная Украины, Польша, Львів, уикенд, фотоподборки, животные, футбол, пожары, самолеты, учения, столкновения, политика, архитектура, церковь, медицина, Динамо, #Євромайдан, праздники, солдат, протесты, марш, спорт, Майдан, портрет, природа, музыка, культура, традиции, люди, юмор, Донбасс, Зеленский, стихийные бедствия, суд, Шахтер, Новый Год, город, Одесса, ВМС, пандемия, живопись, Київ, ДСНС, карантин, Париж, история, искусство, Сергей Смоленцев, обстрелы, Китай, мода, терроризм, дети, Нацгвардия, автомобили, НАТО, Александр Зубко, передовая, Україна, корабли, военная техника, соревнования, Карпаты, оккупация, Порошенко, война, полиция, пляжи, ЗСУ, фотоконкурсы, путешествия, Дмитрий Дятлов, ВСУ, акции