НОВИНИ ДНЯ: 8 квітів із солодким ароматом, які перетворять ваш сад на місце для релаксації  16 липня: яке церковне свято, що не можна робити в Афеногенів день  Гороскоп на 16 липня: Ракам - сміливі рішення, Скорпіонам - не сумніватися  Що треба зробити з полуницею в липні, щоб наступного року зібрати утричі більший урожай  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 16-18 липня  Як охолодити квартиру чи дім без кондиціонера: 8 простих способів, які працюють у літню спеку  Гороскоп на 16 липня для всіх знаків зодіаку: Терезам - радість, Водоліям - грошівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.02.2020   Ватикан   president.gov.ua

Офіційний візит до Святого Престолу: як Зеленський з Папой зустрічався

У Ватикані відбулася аудієнція Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської з Його Святістю Папою Франциском. Глава держави наголосив на важливій ролі, яку Святий Престол міг би відіграти у принесенні миру на українську землю.
«Головне, про що ми говорили, – це мир. Він навіть назвав мене «Президентом миру» – ось такий у мене зараз імідж у Європі», – зауважив Володимир Зеленський після аудієнції. За словами Президента України, важливо, що зустріч з Папою Франциском відбулася за два місяці після паризького саміту в Нормандському форматі й до запланованої зустрічі в Берліні.
«Звернувся до Папи Франциска з проханням допомогти зі звільненням українців, утримуваних на Донбасі, у Криму та Росії», – сказав він. Також Глава Української держави та Його Святість обговорили гуманітарні ініціативи для допомоги дітям і захисту довкілля.
«Безмежно вдячний Його Святості за ініціативу «Папа для України», що допомогла 900 тисячам українців, які постраждали на Донбасі», – наголосив Володимир Зеленський. Глава держави підкреслив, що українські церкви відіграють надзвичайно важливу роль у поширенні правди та розвитку суспільства. Президент зазначив, що Його Святість Папу Франциска дуже чекають в Україні, де він має надзвичайно велику підтримку та довіру. «Я його запросив в Україну. Я впевнений, що він буде в Україні – не тільки в столиці. Я сказав, що для того, щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на сході, треба їхати на схід», – резюмував Володимир Зеленський.
Також олодимир Зеленський провів зустріч з Державним секретарем, кардиналом П’єтро Пароліном, за участю Секретаря з міждержавних відносин, архієпископа Пола Річарда Галлахера.
Крім того, Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідали ватиканські музеї, Сикстинську капелу та собор Святого Петра. Володимир та Олена Зеленські оглянули мозаїчний вівтар князя Володимира та княгині Ольги. Мозаїчні зображення Володимира Великого і княгині Ольги виконані ватиканськими майстрами на кошти української громади та єпископа Стемфордської єпархії УГКЦ Василя Лостена. У соборі Святого Петра вони перебувають з 1989 року. Також Президент з дружиною відвідали могилу святого Петра.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
уикенд, культура, юмор, Донбасс, Львів, столкновения, самолеты, автомобили, авиация, футбол, женщины, военная техника, Нацгвардия, природа, пандемия, Киевщина, Росія, фестивали, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, дизайн, Динамо, джаз, #Євромайдан, Польша, Україна, портрет, Велика Британія, стихийные бедствия, фотография, люди, сборная Украины, Шахтер, фотоконкурсы, технологии, общество, Війна, выставки, фотоподборки, мир, марш, фотопроект, пейзажи, церковь, Дмитрий Дятлов, город, ДСНС, ВСУ, политика, живопись, Порошенко, солдат, зима, Россия, коронавирус, суд, Майдан, туризм, Новый Год, история, мода, Париж, спорт, Китай, архитектура, путешествия, акции, дети, ЗСУ, корабли, митинги, передовая, НАТО, Верховная Рада, учения, Киев, выборы, терроризм, Бахмут, ВМС, медицина, война, музыка, праздники, традиции, животные, полиция, соревнования, оккупация, карантин, Путин, пожары, Київ, пляжи, Одесса, обстрелы, США, Зеленский, искусство, протесты