НОВИНИ ДНЯ: "Це феноменально": екіпаж NASA побачив на Місяці те, що неможливо помітити з Землі  Удари по терміналах РФ на Балтиці завдали колосальних збитків: названо суму  В Україні стрімко старіє населення: демограф попередив про наслідки  Росія неспроможна захистити тил: удари по НПЗ викрили критичні прогалини у ППО окупантів — ISW  Готуйте гаманці: дві категорії продуктів відчутно здорожчають у квітні  В Україні 6 квітня дощитиме, вдень прогріє до +20°  РФ співпрацюватиме з Китаєм через ситуацію на Близькому Сході — що заявиливсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
06.04.2020   Київ, Україна   УНІАН, Укрінформ

Перший день посилених обмежень: як Київ пережив карантинний понеділок

В Україні з сьогоднішнього дня посилено заходи в рамках карантину для недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби. З 6 квітня в країні потрібно мати документи, виходячи з дому, а робити це потрібно в захисній масці та кількості не більше двох осіб. Крім того, діє заборона на відвідування парків, пляжів та інших місць масового скупчення людей, а у роботу громадського транспорту внесли обмеження. У столиці України 6 квітня мало чим відрізнялося від попередніх днів карантину. Метро в місті не працює вже досить давно, громадський транспорт також курсує в мінімальній кількості. На дорогах спостерігається невелика кількість машин, а на вулицях - перехожих. Більшість людей носять маски. Хтось вийшов у магазин, деякі люди вигулюють домашніх улюбленців - це поки не заборонено.
На столичному Гідропарку під час акції протесту щодо протиепідемічних заборон виникла суперечка між учасниками заходу та поліцейськими, в результаті на двох учасників поліцейські склали адміністративні протоколи за недотримання правил карантинних обмежень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
«Сьогодні, 6 квітня, під час акції протесту щодо протиепідемічних заборон на території Гідропарку між учасниками заходу та поліцейськими виникла суперечка. Чоловіки висловлювали невдоволення через неможливість тренування на спортивному майданчику. У результаті двох найбільш активних учасників події доставили до територіального управління поліції, де встановили їх анкетні дані та відібрали пояснення», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на обох чоловіків – 1979 та 1988 років народження, склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Один з них перебував на вулиці без засобів індивідуального захисту, а другий – знаходився у парковій зоні без документів.
Крім того, один із спортсменів, киянин 1999 р.н., який хотів потрапити на спортмайданчик у Гідропарку, після того, як його не пустили поліцейські на міст, який туди веде, вирішив переплисти річку. На іншому березі його зустріли правоохоронці і доставили в районне управління поліції, де склали адміністративний матеріал за статтєю 44-3 (Порушення правил карантина людей) Кодекса України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 17 000 до 34 000 гривень.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
искусство, дизайн, церковь, Верховная Рада, Динамо, джаз, дети, Бахмут, ДСНС, Китай, терроризм, война, люди, корабли, животные, суд, технологии, Одесса, Новый Год, юмор, Польша, Сергей Смоленцев, путешествия, Россия, Нацгвардия, женщины, сборная Украины, праздники, архитектура, авиация, Україна, портрет, стихийные бедствия, карантин, пандемия, мир, Киев, пейзажи, Львів, передовая, Путин, оккупация, пляжи, живопись, НАТО, полиция, выборы, Крым, Зеленский, солдат, ЗСУ, мода, политика, спорт, пожары, традиции, соревнования, Александр Зубко, учения, Київ, митинги, марш, военная техника, туризм, город, музыка, #Євромайдан, Дмитрий Дятлов, обстрелы, Донбасс, коронавирус, уикенд, автомобили, фотопроект, культура, экология, фотоконкурсы, ВМС, медицина, футбол, ВСУ, Киевщина, Порошенко, Париж, акции, столкновения, история, природа, протесты, Майдан, США, выставки, зима, фотоподборки, самолеты, фестивали, общество, Війна, фотография, Шахтер