НОВИНИ ДНЯ: Їжак - цінний помічник у саду: який продукт привабить тваринку на ділянку  Гороскоп на 4 червня: Овнам - таємниці, Скорпіонам - страхи та сумніви  Білий наліт зникне за кілька днів: як вилікувати кабачки від борошнистої роси  Погода в Україні різко зміниться: де буде +27°, а де залишиться прохолода  "Ми не у фокусі США": Зеленський зробив заяву про закінчення війни  У Кремлі озвучили три сценарії майбутнього: що чекає на Росію до 2050 року  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 4 червнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
12.06.2020   Київ, Україна   Укрінформ

Суд обирає запобіжний захід Стерненку

Шевченківський районний суд міста Києва розпочав засідання з обрання запобіжного заходу активісту Сергію Стерненку. У залі суду присутній сам Стерненко, його адвокати Віталій Титич, Масі Найєм, Віталій Коломієць і інші захисники, а також представники сторони обвинувачення.
Захист активіста на початку засідання заявив відвід слідчому судді. "Ви мали б самостійно заявити про самовідвід, але заява (про відвід - ред.) була подана через канцелярію, вона зареєстрована", - сказав адвокат Віталій Титич. Слідчий суддя заявив, що про розгляд заяви буде повідомлено згодом (відмовлено - ред.).
Під самим судом проходить акція на підтримку Стерненка.
Стерненку 11 червня в Головному слідчому управлінні СБУ було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ст. 115 ч. 1 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) та ст. 263 ч.2 Кримінального кодексу України (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу). Пізніше його захист повідомив, що клопотання з обрання йому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту розглядатиме Шевченківський районний суд Києва.
Стерненко - одеський активіст, учасник місцевого Євромайдану та колишній керівник одеського "Правого сектору". Увечері 24 травня 2018 року двоє зловмисників скоїли напад на Стерненка та його дівчину. Відбиваючись від нападників, він смертельно поранив одного з них ножем у живіт. Ножові поранення були і в самого Стерненка, і в другого нападника, якого поліція невдовзі затримала і відразу ж відпустила, надавши йому статус свідка, а пізніше — державну охорону.
У 2018-му на Стерненка скоїли три замахи в Одесі лише за пів року. Справи про напади передали до Головного слідчого управління СБУ у Києві - як пояснили у прокуратурі, через "необхідність перевірки інформації щодо можливої причетності до нападів представників місцевої влади та поліції". За два роки слідство офіційно не встановило організаторів нападів на Стерненка. Жодних вироків у цих справах немає.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Бахмут, церковь, коронавирус, фестивали, фотопроект, корабли, история, Китай, Нацгвардия, музыка, Війна, культура, Россия, политика, Зеленский, Шахтер, Донбасс, женщины, дети, соревнования, портрет, Львів, передовая, автомобили, Александр Зубко, суд, Париж, футбол, Україна, дизайн, Киев, акции, пожары, праздники, джаз, общество, столкновения, традиции, война, спорт, полиция, военная техника, оккупация, протесты, митинги, пейзажи, Сергей Смоленцев, карантин, США, искусство, учения, Киевщина, Крым, самолеты, Одесса, фотография, сборная Украины, архитектура, люди, Путин, Майдан, Порошенко, терроризм, пандемия, стихийные бедствия, ЗСУ, мода, Київ, выставки, ДСНС, ВМС, медицина, Велика Британія, Верховная Рада, марш, природа, #Євромайдан, ВСУ, Динамо, фотоподборки, солдат, мир, фотоконкурсы, туризм, юмор, животные, НАТО, обстрелы, Польша, технологии, живопись, пляжи, путешествия, выборы, авиация, Дмитрий Дятлов, город, Новый Год, зима, уикенд