НОВИНИ ДНЯ: Гроші вже на горизонті: 3 знаки зодіаку, які входять у період достатку до 19 квітня  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 6–12 квітня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 6–12 квітня 2026 року  Пишно зацвітуть уже в травні: коли сіяти чорнобривці на розсаду і як це краще робити  Гороскоп на 6 квітня для всіх знаків зодіаку: будьте обережніше зі словами і рішеннями  Що посадити у квітні у відкритий ґрунт, теплицю та на розсаду: шпаргалка для дачника  В Україні 6 квітня дощитиме, вдень прогріє до +20°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
17.06.2020   Київ, Україна   unian.net, ukrinform.ua, bykvu.com

За і проти Шарія: протистояння на Банковій

Під Офісом Президента сьогодні свої акції проводять прибічники блогера Анатолія Шарія і противники діяльності «партії Шарія». Серед останніх - представники «Демократичної сокири» і «Руху ветеранів України». Наразі площа перед ОП заповнена людьми. Правоохоронці перевіряють речі тих, хто хоче пройти під будівлю.
Раніше біля входу на територію ОП зібрались активісти, одягнені у медичні халати із надписами «Психлікарня №6», які тримали у руках таблички із надписами «Психіатрична допомога: лікуємо Шизарія».
Прибічники Шарія вигукують, серед іншого, російською мовою «Вінниця – це не міста Порошенка і Гройсмана», «Зеленський – не мій Президент» тощо. Вони також закликають поліцейських «відсунути подалі» учасників акції протесту проти діяльності "партії Шарія", які їх оточили, і скандують російською: «Поліція, працюй». Натомість їхні опоненти скандували українською «Ганьба».
Під час масових акцій та сутичок в центрі столиці правоохоронці затримали кількох осіб. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.
«Близько 12-ї години агресивно налаштовані молодики кинули кілька димових шашок у бік колони, яка рухалася на вулицю Академіка Богомольця, та застосували сльозогінний газ. Поліцейські миттєво відреагували та затримали кількох осіб. Зараз їх доставляють до територіального управління поліції. Після проведення перевірки діям правопорушників буде надана правова оцінка», - йдеться у повідомленні.
Раніше організатори акції прибічників Шарія заявляли, що її метою є домогтися реакції керівництва країни на «численні побиття журналістів». 15 червня під Шевченківським районним судом Києва, де керівнику громадської організації «Небайдужі» та блогеру Сергію Стерненку обирали запобіжний захід, сталися сутички між активістами та прибічниками блогера Анатолія Шарія. Зокрема, видання «Шарий.net» написало про напад на своїх працівників і заявило, що поліція вивела їх за територію суду «без пояснення причин». Крім того, за їх словами, коли суд 12 червня обирав запобіжний захід Стерненку, активісти нібито побили одного працівника «Шарий.net», а іншому – заважали знімати та вибили телефон з рук. Раніше, 11 червня, біля будівлі СБУ, де Стерненку вручили підозру, активісти теж нібито напали на працівників «Шарій.нет».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
город, портрет, путешествия, акции, #Євромайдан, Нацгвардия, терроризм, природа, ВМС, Александр Зубко, протесты, традиции, туризм, Динамо, спорт, музыка, дети, карантин, Бахмут, Россия, самолеты, учения, авиация, Китай, Донбасс, Киевщина, столкновения, Львів, сборная Украины, марш, передовая, фотоподборки, выставки, история, Париж, люди, пандемия, технологии, коронавирус, Майдан, медицина, праздники, женщины, Дмитрий Дятлов, животные, джаз, пляжи, НАТО, уикенд, фотоконкурсы, военная техника, футбол, ДСНС, соревнования, искусство, фотография, Одесса, США, политика, пейзажи, война, фотопроект, Верховная Рада, суд, Порошенко, церковь, пожары, визиты, мир, живопись, Польша, Київ, зима, митинги, мода, Україна, дизайн, ВСУ, выборы, Киев, Новый Год, корабли, экология, культура, Путин, фестивали, юмор, обстрелы, полиция, стихийные бедствия, общество, архитектура, солдат, оккупация, Війна, Шахтер, ЗСУ, Зеленский, автомобили, Сергей Смоленцев