НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 23 грудня за картами Таро: Ракам - спокій, Скорпіонам - відпустити минуле  В США попередили, що Китай прискорює нарощування ядерної зброї, - Reuters  Гороскоп на 23 грудня: Тельцям - покупки, Рибам - важлива зустріч  Які монети та купюри виходять з обігу в Україні  Погода в Україні: 23 грудня ще тепло, а далі вдарять морози  ВЛК можуть скоротити перелік хвороб, які дають непридатність — деталі  WP: Російська економіка слабша, ніж будь-коли — чи варто чекати на колапсвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
02.07.2020   РФ   Радіо Свобода

«Обнулення Путіна»: протести в Росії на тлі голосування

Кілька сотень людей зібралися в центрі Москви на акцію протесту проти пропонованих змін до Конституції, голосування за які 1 липня завершилися в Росії. Серед поправок – «обнулення» президентських термінів Володимира Путіна, що дасть йому змогу знову балотуватися і залишатися при владі до 2036 року. Демонстрація відбулася мирно, люди змінювали одне одного в одиничних пікетах, по черзі тримаючи плакати біля пам'ятника Пушкіну. На площі було багато поліції, але проти протестувальників заходів не вживали. Акція протесту відбулася і в центрі Санкт-Петербурга. Жителі вимагали скасувати обнулення термінів чинного президента Володимира Путіна і не переписувати Конституцію.
1 липня в Росії головний день голосування за поправки до Конституції, був оголошений не робочим. Ділянки відчинилися вже 25 червня. Через коронавірус влада розтягнула голосування на тиждень, щоб на дільницях не було скупчення людей. Росіяни, які не встигли за минулий тиждень проголосувати у дворах, в автобусах, на дому або онлайн, в середу вирушили на ділянки.
У Конституцію РФ пропонується внести кілька сотень поправок. Серед інших, в основному документі може з'явитися згадка про Бога, поняття шлюбу як союзу чоловіка і жінки, а також може бути введений ряд соціальних норм. Крім того, зміняться повноваження прем'єр-міністра і обидвох палат парламенту, пропишуть також повноваження держради.
Поправки, серед іншого, дозволять Володимиру Путіну ще двічі обиратися на пост глави держави. Лідер країни не виключив, що скористається цією можливістю, якщо росіяни підтримають зміни. При цьому статусу референдуму це голосування не має. Громадяни можуть схвалити або відкинути тільки всі поправки разом.

Поліцейський знімає на відео протестувальників у Санкт-Петербурзі, які виступають проти прийняття змін до Конституції Росії. Однією зі змін буде можливість для Путіна залишитися при владі до 2036 року. 1 липня 2020 року

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
столкновения, #Євромайдан, зима, юмор, корабли, учения, дети, полиция, праздники, футбол, женщины, политика, уикенд, протесты, технологии, фестивали, джаз, мир, ДСНС, Польша, Верховная Рада, Одесса, Львів, пожары, авиация, Бахмут, ВСУ, Київ, Динамо, Нацгвардия, митинги, самолеты, передовая, коронавирус, традиции, Майдан, выставки, медицина, сборная Украины, фотоподборки, церковь, выборы, Дмитрий Дятлов, оккупация, Донбасс, дизайн, обстрелы, война, акции, Новый Год, общество, экология, портрет, город, Киев, люди, искусство, пейзажи, Сергей Смоленцев, живопись, НАТО, Порошенко, природа, Киевщина, стихийные бедствия, соревнования, пандемия, животные, визиты, Зеленский, терроризм, фотография, карантин, ЗСУ, музыка, США, марш, фотопроект, Россия, фотоконкурсы, Китай, военная техника, путешествия, Україна, Путин, автомобили, солдат, история, Шахтер, пляжи, ВМС, архитектура, туризм, суд, Париж, культура, Війна, Александр Зубко, мода, спорт