НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Водолії відкриє нові можливості, але змусить змінити плани  Копієчний засіб допоможе вимити раковину на кухні до блиску: простий трюк за 20 хвилин  Гороскоп на 26 серпня за картами Таро: Тельцям – поради, Левам – неприємності  Простий засіб поверне напір душової насадки: як очистити її від вапняного нальоту  26 серпня: церковне свято сьогодні, що повісити над дверима для щастя в домі  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  Гороскоп на 26 серпня: Стрільцям – розчарування, Рибам – давні страхивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.09.2020   Львівська обл., Україна   Facebook/ Евгений Кравс

Rapid Trident 2020

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський район Львівської області) розпочалися масштабні військові навчання «Rapid Trident 2020» («Блискавичний тризуб»). На відкриття на полігон на гвинтокрилі прилетів Президент України Володимир Зеленський. Після підняття прапорів України та США, гарант виголосив недовгу промову. З Американської сторони виступив Співкерівник  цьогорічного «Блискавичного тризуба» полковник Майкл Хансен. На завершення для гостей організували показ військової операції на одному з майданчиків полігону.
На полігоні перебуватимуть близько 4 тисяч військових із дев’яти країн. Планувалося більше, але карантин трішки поплутав карти… Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації.
Мешканців населених пунктів, розташованих поблизу полігону, попросили бути обережними та оминати територію, де проводитимуться навчання. Військові наполегливо рекомендують у цей період не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду. Територія військового полігону охоронятиметься підрозділами Військової служби правопорядку, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
столкновения, зима, ЗСУ, выборы, Шахтер, Нацгвардия, военная техника, Україна, марш, традиции, архитектура, акции, полиция, фотопроект, Польша, Киевщина, Александр Зубко, НАТО, Путин, Китай, пейзажи, корабли, музыка, коронавирус, протесты, политика, путешествия, мода, история, учения, пандемия, уикенд, Киев, церковь, фотография, портрет, сборная Украины, искусство, обстрелы, технологии, медицина, Львів, пляжи, Війна, дизайн, терроризм, люди, США, Зеленский, карантин, Париж, Новый Год, стихийные бедствия, мир, юмор, джаз, живопись, общество, авиация, Динамо, Одесса, ВСУ, город, соревнования, Сергей Смоленцев, Донбасс, митинги, праздники, Велика Британія, автомобили, футбол, война, #Євромайдан, фотоконкурсы, Київ, пожары, культура, Бахмут, Верховная Рада, выставки, спорт, передовая, Майдан, Порошенко, Росія, фотоподборки, Россия, суд, фестивали, туризм, ВМС, природа, оккупация, Дмитрий Дятлов, ДСНС, солдат, дети, животные, женщины, самолеты