НОВИНИ ДНЯ: Чим обробити троянди перед цвітінням, щоб пишно квітли і не було попелиць: найкращі домашні засоби  Місяць у Тельці загострить емоції: гороскоп на 16 травня для всіх знаків зодіаку  Нарциси: коли садити цибулини, як доглядати та отримати пишне цвітіння щовесни  Молодик у травні 2026: Тельці - на порозі змін, Скорпіони - перед моментом істини  Як захистити капусту від білокрилки та чим підживити: народні методи, які завжди працюють  16 травня: церковне свято сьогодні, що поставити на стіл, щоб у домі водилися гроші  Кабачки можуть дати менше плодів: городників попередили про небезпечне сусідствовсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.09.2020   Львівська обл., Україна   Facebook/ Евгений Кравс

Rapid Trident 2020

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський район Львівської області) розпочалися масштабні військові навчання «Rapid Trident 2020» («Блискавичний тризуб»). На відкриття на полігон на гвинтокрилі прилетів Президент України Володимир Зеленський. Після підняття прапорів України та США, гарант виголосив недовгу промову. З Американської сторони виступив Співкерівник  цьогорічного «Блискавичного тризуба» полковник Майкл Хансен. На завершення для гостей організували показ військової операції на одному з майданчиків полігону.
На полігоні перебуватимуть близько 4 тисяч військових із дев’яти країн. Планувалося більше, але карантин трішки поплутав карти… Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації.
Мешканців населених пунктів, розташованих поблизу полігону, попросили бути обережними та оминати територію, де проводитимуться навчання. Військові наполегливо рекомендують у цей період не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду. Територія військового полігону охоронятиметься підрозділами Військової служби правопорядку, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
дизайн, медицина, фотопроект, терроризм, Донбасс, Нацгвардия, женщины, Динамо, столкновения, протесты, Крым, военная техника, общество, портрет, город, природа, НАТО, Майдан, традиции, учения, Киев, фотоконкурсы, путешествия, #Євромайдан, музыка, пандемия, технологии, США, автомобили, Київ, мода, Дмитрий Дятлов, ЗСУ, марш, Війна, Новый Год, суд, праздники, Путин, история, ВМС, политика, живопись, выборы, архитектура, война, пожары, туризм, солдат, юмор, Бахмут, дети, церковь, Александр Зубко, оккупация, стихийные бедствия, зима, культура, Польша, Париж, полиция, спорт, выставки, фотоподборки, Одесса, соревнования, Порошенко, сборная Украины, животные, корабли, передовая, Україна, Сергей Смоленцев, фестивали, акции, ВСУ, Верховная Рада, обстрелы, Россия, Шахтер, пейзажи, митинги, Зеленский, авиация, Киевщина, уикенд, Львів, ДСНС, футбол, коронавирус, искусство, Велика Британія, Китай, люди, самолеты, пляжи, карантин, джаз, мир, фотография