НОВИНИ ДНЯ: ФОПам приготуватися. З 1 серпня діють нові правила подання звітності  Чи буде вихідний на День Незалежності України 2026 року: українцям дали остаточну відповідь про 24 серпня  Росія масово перекидає ППО з Арктики через атаки українських дронів, - ЗМІ  Повня у Водолії 29 липня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Японський спосіб охолодження у спеку: працює без кондиціонера та вентилятора  Венера подарує щасливий шанс: 4 знаки зодіаку опиняться серед головних щасливчиків з 16 липня  Куди додавати оцет під час прання і навіщо: хитрий трюк із чудовим результатомвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
25.09.2020   Закарпатська обл., Україна   Офіс Президента України

Робоча поїздка Президента України до Закарпатської області. Офіційний репортаж

У межах робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року. Глава держави зауважив, що вже кілька разів приїздив у цей регіон, і висловив жаль, що через пандемію коронавірусу Закарпаття цьогоріч не змогли відвідати тисячі туристів.
«Та я вірю, що ми обов’язково здолаємо вірус, і ваш регіон знову гостинно відчинить двері для гостей з України та зі всього світу. Можу запевнити, що туристичний потенціал краю та інфраструктурні умови для жителів Закарпаття є важливим для мене питанням», – сказав Президент.
Також Володимир Зеленський оглянув перебіг капітального ремонту Берегівської центральної районної лікарні імені Бертолона Ліннера, поставив завдання включити реконструкцію пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до «Великого будівництва». Проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску потрібно вирішувати комплексно, адже вона має декілька аспектів, заявив Президент.
Крім того, Глава Держави підписав указ № 403/2020 про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щороку в другу неділю листопада.
Закарпаття – це прекрасна частина Української держави, і дуже важливо підтримувати та розвивати цей регіон, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
война, суд, столкновения, музыка, фестивали, Велика Британія, выборы, история, терроризм, коронавирус, солдат, природа, сборная Украины, политика, Нацгвардия, корабли, дети, фотография, Львів, уикенд, Київ, Путин, Війна, #Євромайдан, пляжи, ВМС, церковь, фотоконкурсы, ЗСУ, путешествия, город, мир, Париж, спорт, передовая, джаз, пожары, животные, соревнования, марш, мода, Зеленский, акции, автомобили, люди, футбол, Киевщина, выставки, самолеты, военная техника, технологии, Донбасс, Майдан, обстрелы, Польша, Россия, НАТО, искусство, оккупация, Росія, женщины, живопись, Одесса, стихийные бедствия, учения, Киев, авиация, архитектура, ДСНС, Китай, ВСУ, Дмитрий Дятлов, Александр Зубко, карантин, традиции, фотоподборки, пейзажи, Сергей Смоленцев, Україна, фотопроект, Новый Год, Бахмут, Порошенко, портрет, юмор, медицина, дизайн, Шахтер, праздники, полиция, США, пандемия, Динамо, туризм, общество, митинги, культура, Верховная Рада, зима, протесты