НОВОСТИ ДНЯ: Експерт дав прогноз, коли стабілізується ситуація з пальним в Україні  Максим Галкін пожертвував гроші на допомогу біженцям з України та закликав інших це робити  У Росії матерям строковиків з крейсера "Москва" пропонують визнати синів "померлими внаслідок катастрофи"  У РФ різко збільшився імпорт кнопкових телефонів  Квартири від 12 тисяч євро. Де в Європі можна дешево купити житло  "Як новий": в Росії "МТС" почав продавати вживані смартфони  Понад 90% українців називають свободу однією з головних цінностейвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.09.2020   Закарпатська обл., Україна   Офіс Президента України

Робоча поїздка Президента України до Закарпатської області. Офіційний репортаж

У межах робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року. Глава держави зауважив, що вже кілька разів приїздив у цей регіон, і висловив жаль, що через пандемію коронавірусу Закарпаття цьогоріч не змогли відвідати тисячі туристів.
«Та я вірю, що ми обов’язково здолаємо вірус, і ваш регіон знову гостинно відчинить двері для гостей з України та зі всього світу. Можу запевнити, що туристичний потенціал краю та інфраструктурні умови для жителів Закарпаття є важливим для мене питанням», – сказав Президент.
Також Володимир Зеленський оглянув перебіг капітального ремонту Берегівської центральної районної лікарні імені Бертолона Ліннера, поставив завдання включити реконструкцію пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до «Великого будівництва». Проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску потрібно вирішувати комплексно, адже вона має декілька аспектів, заявив Президент.
Крім того, Глава Держави підписав указ № 403/2020 про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щороку в другу неділю листопада.
Закарпаття – це прекрасна частина Української держави, і дуже важливо підтримувати та розвивати цей регіон, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
визиты, юмор, уикенд, музыка, стихийные бедствия, путешествия, Порошенко, пейзажи, фестивали, коронавирус, пожары, Крым, выборы, автомобили, пандемия, война, Александр Зубко, Динамо, праздники, ВМС, военная техника, фотопроект, карантин, экология, мир, столкновения, Рождество, природа, дети, живопись, ЗСУ, Майдан, зима, Киев, мода, учения, футбол, Шахтер, медицина, Путин, Сергей Смоленцев, НАТО, политика, Верховная Рада, общество, Львів, культура, самолеты, портрет, Донбасс, Россия, город, Польша, передовая, Дмитрий Дятлов, протесты, фотография, авиация, животные, церковь, Одесса, Китай, ДСНС, ВСУ, знаменитости, парады, акции, выставки, полиция, Киевщина, дизайн, показы, Новый Год, архитектура, корабли, соревнования, тест-драйв, Зеленский, США, искусство, история, пляжи, фотоконкурсы, спорт, депутаты, туризм, суд, оккупация, фотоподборки, сборная Украины, традиции, #Євромайдан, солдат, Карпаты, женщины, марш, Нацгвардия, люди, митинги, технологии