НОВИНИ ДНЯ: Що посадити в кінці квітня, у травні у відкритий ґрунт: що потрібно зробити до літа на городі  У неділю буде холодно, дощитиме в більшості регіонів України  Санкції США проти російської нафти: Бессент зробив нову заяву  Путін нібито готовий до переговорів із Зеленським: в РНБО викрили справжню мету Кремля  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 квітня  Синоптик попередила про зміну погоди 26 квітня: чого очікувати українцям  Чотири знаки Зодіаку ось-ось ухвалять доленосне рішення, яке переверне всевсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
28.10.2020   Київ, Україна   Укрінформ
15554 Метки:  политики, семья, Ермак.

Єрмак показав, як живуть його батьки та брат

Батьки керівника Офісу Президента Андрія Єрмака мешкають у "хрущовці" на бульварі Дружби народів у Києві. Разом із батьками проживає і його брат Денис, йдеться у матеріалі видання "Бабель".
"Квартира Єрмаків знаходиться в типовій хрущовці на бульварі Дружби народів. В ній разом із батьками мешкає Денис Єрмак. Журналісти тут ще не бували, але приходили силовики з обшуком. Батьки Єрмака зустрічають нас на порозі і одразу надівають маски", - розповіли журналісти про знайомство з батьками Єрмака. Брат Денис теж удома, але він спить у своїй кімнаті після крапельниць — їх, кажуть батьки, йому ставлять після контузії в АТО.
Єрмак-старший — корінний киянин, його дружина — з Санкт-Петербурга, познайомилися у спільних знайомих, коли Марина Олександрівна на три дні приїхала до Києва. У 1971 році вони одружилися, тоді ж народився Андрій Єрмак, нинішній керівник ОП.
Батько глави ОП, Борис Михайлович Єрмак наприкінці 1980-х обіймав високу посаду в посольстві СРСР в Афганістані, керував управлінням планування, підготовки і розподілу робітників і був там на хорошому рахунку. Простіше кажучи, управління відповідало за комплектування кадрами профтехучилищ. В Афганістані, куди Союз постачав багато техніки, потрібні були фахівці, щоб її обслуговувати. В Афганістан з батьками поїхав тільки Денис. Андрій, який тоді закінчував школу, залишився в Києві з бабусею.
За даними видання, у квартирі Єрмаків є невеликий бар — пляшки для нього із закордонних поїздок привозить старший син.
"На відміну від Єрмака батьки дуже розкуті, вони не бояться жартувати і називати речі своїми іменами", - поділитися журналісти своїми враженнями.
Батько керівника ОП, якого у ЗМІ періодично звинувачують у співпраці з КДБ і Головним розвідувальним управлінням Росії, запевнив "Бабель", що "все це вигадки". У свою чергу, мама Єрмака розповіла журналістам, що син рідко навідує, а після початку роботи в ОП буває у них здебільшого ночами.
"Я не люблю виставляти себе і сімʼю напоказ, але я вже втомився слухати цей бруд про тата з ФСБ і про щось іще. Ось, будь ласка, можете побачити, де вони живуть, як живуть — у Києві, в простій квартирі. Ось усе, що у них є. Я пишаюся своїми батьками", - підкреслив Андрій Єрмак.
Наприкінці березня цього року народний депутат від фракції "Слуга народу" Гео Лерос опублікував серію відео, де людина, схожа на рідного брата керівника ОП Дениса Єрмака, проводить переговори про нібито працевлаштування за хабар на різні високі посади невідомих людей. Єрмак звернувся у зв’язку із оприлюдненим відео до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань, оскільки, за його словами, йдеться про сплановану акцію і питання національної безпеки. ДБР відкрило провадження за заявою Єрмака.
Фото: Бабель

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Київ, солдат, мода, дизайн, история, Киевщина, митинги, ВМС, корабли, церковь, Новый Год, суд, Россия, авиация, юмор, соревнования, выборы, дети, город, коронавирус, пожары, самолеты, Верховная Рада, Зеленский, фотография, Бахмут, сборная Украины, полиция, автомобили, политика, акции, оккупация, музыка, Львів, фотопроект, ВСУ, фотоконкурсы, Александр Зубко, Шахтер, культура, столкновения, джаз, природа, учения, военная техника, Киев, Одесса, Сергей Смоленцев, футбол, Порошенко, животные, выставки, общество, фотоподборки, Путин, стихийные бедствия, пляжи, передовая, Велика Британія, Нацгвардия, спорт, Польша, #Євромайдан, Війна, пейзажи, терроризм, ДСНС, Україна, путешествия, портрет, фестивали, туризм, обстрелы, традиции, Париж, мир, технологии, США, женщины, Донбасс, пандемия, уикенд, праздники, карантин, зима, Карпаты, Динамо, люди, ЗСУ, Китай, протесты, архитектура, искусство, Дмитрий Дятлов, живопись, Майдан, война, марш, НАТО, медицина