НОВИНИ ДНЯ: У цих знаків Зодіаку з’являться нові можливості найближчим часом  У Путіна заговорили про "сигнали" від США і зробили нову заяву щодо України: деталі  Чи буде в Україні банкнота 5000 гривень: що кажуть в НБУ про топ-номінали  Де на Місяці ховається вода: нове відкриття здивувало науковців  Як і скільки заяв подавати абітурієнтам, щоб не "пролетіти" зі вступом: пояснення МОН  Свята у серпні 2026 року: повний перелік важливих дат в Україні та світі, чи будуть додаткові вихідні  Тепло, але води в річках може стати більше: де в Україні чекати грози 15 липнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
11.11.2020   Київ, Україна   Укрінформ, УНІАН

#МаюПравоПрацювати: ресторатори протестують під Кабміном проти «карантину вихідного дня»

Всеукраїнська акція рестораторів #МаюПравоПрацювати проходить біля Кабінету Міністрів. Близько 500 людей стоять з гаслами “Нас мільйони. Дайте працювати!”, “Нет карантину выходного дня!”, “Мы безопасней, чем в метро!”, “Людина їсть не тільки в будні!”, “Без бізнесу немає економіки”, “Не можете помочь — не мешайте!”.
Одночасно аналогічні акції зібралися у 22 містах України. Зокрема у Львові, Луцьку, Харкові, Рівному, Сумах, Тернополі, Полтаві, Запоріжжі, Маріуполі, Херсоні, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Мелітополі, Черкасах. Головне гасло акції - “Маю право працювати”.
За інформацією організаторів, попередньо зареєструвалися близько 2 тисяч учасників акції, але організатори очікують, що загалом їх буде до 5 тисяч.
Як зазначили організатори акції, вони протестують тому, що після весняного локдауну їм ніхто не компенсував збитки. І багато закладів не змогли відкритися після завершення карантину. Учасники акції побоюються, що після наступного карантину закриється більшість закладів по всій країні. Вони наполягають, що дотримуються усіх норм карантину і не розуміють, як галузь буде виживати.
Найбільше підприємців обурює те, що під такі санкції потрапили лише заклади харчування та розважальні, в той час, як метро, приміром, працює. Учасники акції попереджають, що якщо введуть карантин вихідного дня, то індустрія кінотеатрів “помре через півтора-два місяці, так само як і багато закладів у ресторанному бізнесі”.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Киевщина, Донбасс, Нацгвардия, Бахмут, Одесса, джаз, футбол, медицина, женщины, музыка, Майдан, карантин, пожары, терроризм, ВМС, учения, автомобили, обстрелы, Верховная Рада, фотоподборки, митинги, церковь, корабли, Росія, Путин, Україна, политика, фотопроект, традиции, мир, передовая, сборная Украины, дизайн, фотоконкурсы, фестивали, Львів, Київ, технологии, живопись, протесты, культура, история, Динамо, стихийные бедствия, Шахтер, самолеты, Киев, акции, искусство, Париж, Велика Британія, Китай, военная техника, пандемия, природа, архитектура, спорт, Новый Год, портрет, #Євромайдан, люди, выборы, ЗСУ, Польша, коронавирус, Зеленский, пляжи, суд, уикенд, животные, Дмитрий Дятлов, зима, марш, ВСУ, выставки, путешествия, Россия, общество, Війна, фотография, солдат, Александр Зубко, мода, столкновения, война, полиция, авиация, ДСНС, соревнования, Порошенко, пейзажи, праздники, НАТО, юмор, дети, США, город, Сергей Смоленцев, оккупация, туризм