НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 13 січня за картами Таро: Козерогам - перевантаження, Рибам - ілюзії  Трагедія в київській школі: у Раді обговорюють встановлення пропускних рамок  Гороскоп на 13 січня: Овнам - захищати себе, Стрільцям - порожні обіцянки  "Пакунок малюка" 2026: що нового отримають батьки новонароджених  Мороз не відступає: синоптики сказали, якою буде погода в Україні 13 січня  "Виживати все складніше": Санду готова проголосувати за об’єднання Молдови з Румунією  Трамп пригрозив Ірану силовою відповіддю за криваве придушення протестіввсі новини дня
Фото и Відео
Відео
01.01.2025   Україна   РБК-Україна, Контракти

Історичний удар. Воїни ГУР знищили російський Мі-8 морським дроном

31 грудня, українські воїни спецпідрозділу ГУР МО “Group 13” вперше у світі знищили повітряну ціль за допомогою ударного морського дрона Magura V5. Йдеться про ліквідацію ворожого гелікоптера Мі-8. Про це пише РБК-Україна з посиланням на ГУР. Про це повідомляють Контракти.UA. Унікальна операція відбулася в акваторії Чорного моря поблизу мису Тарханкут у тимчасово окупованому Криму. Зазначається, що український морський дрон Magura V5 оснащено ракетами Р-73 “SeeDragon”, завдяки яким було уражено російський гелікоптер. Також відомо, що ще один вертоліт окупантів зазнав значних пошкоджень, але зміг повернутися на аеродром базування. Пізніше ГУР оприлюднило радіоперехоплення, в якому пілот російського гелікоптера Мі-8 панічно пояснює характер та наслідки вогневого ураження борту. "Був хлопок - по мені влучили. Пуск із води був. Після цього був ще один спалах. Я його вже не бачив, куди він пішов, а перший прямо в мене пішов і вибухнув десь поруч - по вертольоту відчув, деякі системи відмовили..." - повідомив окупант. Також стало відомо, що інший російський гелікоптер Мі-8 після удару з морської платформи упав у Чорне море.

1 из 1все Відео
  • Під воду йде місто Мекка: Саудівську Аравію накрила масштабна повінь
  • ВМС показали знищення двох російських
  • Два за 20 хвилин. На Запорізькому напрямку збиті три потужні дрони-розвідники РФ
  • Росія втратила до батальйону солдатів КНДР за два дні в Курській області
  • У ГУР показали, як Вовчанський агрегатний завод звільняли від окупантів
  • ГУР оприлюднило радіоперехоплення, в якому пілот російського гелікоптера Мі-8 панічно пояснює характер та наслідки вогневого ураження борту.
  • Сили безпілотних систем знищили російський ЗРК
  • Морпіхи показали невдалий
  • ГУР знищили об'єкти оператора окупантів
  • У Московській області стався вибух на залізничній станції. Розвідка дізналася подробиці
  • Прикордонники відбили штурм РФ біля Курдюмівки: окупанти втратили багато техніки
  • Партизани провели розвідку заводу в Брянську, який вже атакували ЗСУ

Відео

все Відео
Популярные теги
Киевгорадминистрация, Донецк, протесты, театр, писанки, выставки, Гражданин поэт, Тимошенко, концерты, журналисты, триал, милиция, хоккей, столица, коррупция, транспорт, Динамо, Кабмин, скульптура, Беларусь, Карпаты, ВОВ, бокс, ЕВРО-2012, Чернобыль, взрывы, митинги, FEMEN, Львов, траур, космос, искусство, МВФ, Шахтер, Реал, Кличко, фейерверки, пожар, конкурс, языковая политика, балет, животные, Япония, происшествия, суд, велосипедисты, футбол, аресты, Лига Чемпионов УЕФА, стихийные бедствия, «Фукусима-1», Днепр, Янукович, Медведев, катастрофы, Выборы 2012, Россия, Формула-1, Свобода, музыка, Арсенал, дети, культура, Обама, образование, ретро, авиация, Верховная Рада, Азаров, терроризм, ЧАЭС, Ассанж, памятники, вкладчики, здоровье, рекорды, спорт, землетрясение, юмор, автомобили, БЮТБ, война, политика, баскетбол, мода, кино, праздники, преступность, Олимпиада, профсоюзы, фестивали, Быков, США, граффити, религия, экология, Генпрокуратура, Олимпийский, медали, Путин