19.05.2018 Ультрас Динамо Київ проводжають легендарного півзахисника Олега Гусєва.
Вакцинація від коронавірусу в Україні розпочалася гучно. Вона стала майданчиком для різних маніпуляцій з боку політиків та чиновників: привезли неякісну вакцину, її виготовили для країн третього світу, медики не хочуть вакцинуватися нею, а ті, хто вакцинувалися нібито масово хворіють після щеплень. Найпоширеніші міфи про вакцину CoviShield.
Президент Володимир Зеленський прищепився вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield), яку доставили з Індії. Про свою вакцинацію він повідомив у Twitter. Там же оприлюднив фото, де роздягненому по пояс Зеленському вводять вакцину. На відео, яке поширили після вакцинації у госпіталі в Сєвєродонецьку, лікарі звертаються до Зеленського як до звичайного пацієнта, запитуючи про ім’я, прізвище та по батькові. Кампанія з вакцинації в Україні відбувається із відставанням від країн Європи.
Колишній радянський лідер Михайло Горбачов, якому 2 березня виповнюється 90 років, керував розпадом радянського блоку і закінченням Холодної війни. (Відео телеканалу «Настоящее время», створеного Радіо Свобода з участю «Голосу Америки», Real Cinema, AP, Reuters, «Беларусьфільм»)
На які гроші існує держава? Лише один з десяти українців насправді знає, скільки ми платимо за «безкоштовну» медицину та освіту, поліцію, збройні сили і чиновників. Виявляється, значну частину зарплати ми не отримуємо «на руки», а держава щодня заробляє на алкоголі, цигарках, пальному і навіть на наших банківських депозитах. Однак якщо ми стільки платимо, чому в нас погані дороги? І до чого тут «економіка в конверті»? Журналісти hromadske спробували розібратись, скільки наших податків йде у державну скарбницю і простою мовою пояснити це вам.
У часи пандемії коронавірусу справжній бум переживає віртуальна реальність. Робота з дому дозволяє скоротити до мінімуму автомобільний трафік та авіаперельоти. Це - на користь клімату та планеті. Тож чи варто повертатися до старого способу життя?
Зниклого киянина у горах шукають третій день. Чоловік загубився у суботу на горі Гимба Закарпатської області. До пошуків долучилися близько сімдесяти людей — це рятувальники, волонтери, лісники, залучили техніку — всюдихід «Богун» та вертоліт. Та поки на зв’язок зниклий не виходив. 13 лютого у горах заблукали одразу три групи і це попри попередження про сніговий шторм та лавини. Окрім зниклого киянина, усіх решту знайшли. Зараз через негоду рятувальники закликають туристів утриматися від зимових гір.
Зазвичай наприкінці одного року економісти роблять прогнози на наступний. 2020-го жодні передбачення не справдилися. Реальність виявилася набагато гіршою. Іноді настільки непередбачуваною, що мінятися і адаптуватися доводилося надзвичайно швидко. То які тенденції і тренди року, що минає, залишаться з нами назавжди?
2020 рік точно запам'ятається усім надовго. Події року, які вже стали історією – у цьому відеоогляді. (Відео Reuters, AFP)
У Вашингтоні озброєні прибічники президента Дональда Трампа прорвалися силою в Капітолій. Це сталося після того, як Трамп закликав їх "показати силу і бути сильними". Силовикам вдалося повернути будівлю під контроль, однак при цьому загинули четверо людей. У Вашингтоні оголосили комендантську годину. Обраний президент Джо Байден назвав події "безпрецедентним нападом на демократію США".
Підсумовуючи цей важкий рік, hromadske відвідало селище на Полтавщині Нові Санжари, з якого розпочалася коронавірусна історія в Україні. У лютому 2020 року місцеві мешканці заблокували в’їзд в санаторій, куди на самоізоляцію привезли евакуйованих українців та іноземців з Уханю. Журналісти перевірили, чи панікують тут досі люди через пандемію та ризик заразитися і наскільки селище справляється з хворобою.
Фейсбучья отрава, или Чокнуться можно
влажность:
давление:
ветер:
Контракти.UA