Пресс-релизы
Другое
27.01.2018 876

Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж"

Автоматизована система радіохірургії Кібер-Ніж (CyberKnife Robotic Radiosurgery System) обробляє доброякісні утворення та пухлини раку по всьому тілу неінвазивним шляхом.

Robotic_CyberKnife

Технологічні поліпшення Кібер-Ножа дозволяють йому відстежувати і зосередитися на пухлини в режимі реального часу, навіть якщо пацієнт рухається. В цьому випадку, задля відстеження пухлини, пацієнту навіть встановлюють в деякі органи, як то легені чи простата, мітки з чистого золота. Як відбувається діагностика, підготовка до лікування та, власне, сама терапія, можна ознайомитися на сайті. CyberKnife (КіберНіж) забезпечує високі дози випромінювання з великою точністю, з мінімальною шкодою для прилеглих здорових тканин і усуває необхідність в інвазивній хірургічній операції.

Нехірургічний метод лікування раку, пропонований Кібер-Ножем (CyberKnife), проводиться точною і роботизованою "рукою", яка спрямовує лінійний прискорювач для випромінювання рентгенівських променів високої енергії. З діаметром менше 1 міліметра, пучок радіації виконує прицільну атаку на ракову пухлину, не зачіпаючи сусідніх клітин нормальних тканин. Наприклад, промінь може лікувати і видаляти пухлину хребта, не пошкодивши при цьому чутливого спинного мозку поблизу. Саме це і є точність.

Чим Кібер-Ніж виграє в порівнянні зі звичайними засобами променевої терапії, так це тим, що він має здатність до надточності. CyberKnife – це революційний метод неінвазивного видалення ракових і доброякісних пухлин і цей апарат надає можливість лікування навіть тих пацієнтів, до яких застосовується лікування хірургічним шляхом або складна пухлина не може бути вилікувана іншими засобами. Кібер-Ніж часто використовується для лікування у разі невиліковної пухлини і пороків розвитку, більшість з яких є недоступними для інших радіохірургічних і радіотерапевтичних систем. Через його малоінвазивну радіохірургію він в деяких випадках може бути використаний для підлітків або літніх пацієнтів.

Кібер-Ніж є найбільш прогресивним і точним в стереотаксичній радіохірургії. Стереотаксична радіохірургія полягає в спрямуванні випромінювання до пухлини і прилеглих тканин і являє собою досить новий метод лікування онкології і пухлини. Вона часто використовується для уповільнення зростання малих і глибоких пухлин головного мозку, які важко видалити хірургічним шляхом. Така терапія може бути використана для онкологічних хворих, які не в змозі перенести операцію, наприклад, люди похилого віку або ті, хто незадовільно себе почуває.

Там, де звичайна радіотерапія триває протягом тривалого часу і має ряд побічних ефектів, як нудота і втома, які тривають протягом тривалого часу після лікування, лікування Кібер-Ножем коротке, здійснюється амбулаторно і триває від 30 до 90 хвилин, в залежності від складності пухлини і її форми. Пацієнт не вимагає анестезії.

Відновлення відбувається на диво швидко, хворий отримує швидке полегшення від болю та інших симптомів.

Іншою перевагою, яке дає лікування Кібер-Ножем, це те, що він є дуже гнучким і маневреним. Його маневреність не має собі рівних серед звичайних систем випромінювання. Система Кібер-Ніж лікує рак простати (передміхурової залози), хребта, легенів, печінки, підшлункової залози, нарки та наднирника, метастази, пухлини або ураження мозку з будь-якого кута.

Кібер-Ніж постійно стежить за положенням пухлини, фіксує будь-які пухлини або рух пацієнта і автоматично коригує лікувальну обробку без необхідності переміщати пацієнта або переривати лікування.

Оценка материала:

5.00 / 2
Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж" 5.00 5 2
Пресс-релизы / Другое
27.01.2018 876
Еще материалы раздела «Другое»
 • Где купить семена лука и как правильно посадить севок Где купить семена лука и как правильно посадить севок

  Существует множество овощей, содержащих витамины и оказывающих укрепляющее воздействие на иммунную систему, среди которых неизменным лидером остается лук. Его сок выполняет функции природного антибиотика, способствует улучшению обмена веществ, обладает хорошими дезинфицирующими свойствами. Употребление этого продукта в чистом виде или в составе салатов позволяет организму успешно противостоять вирусным заболеваниям.

  Другое 20.08.2018 87
 • Ветошь оптом в Украине Ветошь оптом в Украине

  Поставки для производственных нужд ветоши необходимы для любого предприятия. Даже если вы не специализируетесь на выпуске промышленных товаров, она пригодится в любом офисе.

  Другое 20.08.2018 76
 • Виды и текстуры современных фотообоев Виды и текстуры современных фотообоев

  При выборе подходящих фотообоев для украшения интерьера обычно учитывается их рисунок, вид и текстура. Среди большого разнообразия предложений современных производителей иногда бывает сложно определить подходящий вариант. Проще всего купить дорогие полотна, которые по умолчанию должны быть качественными. Но на практике это оказывается далеко не так.

  Другое 20.08.2018 87
 • Все о Samsung Note 8 Все о Samsung Note 8

  Чего можно ожидать от смартфона с диагональю дисплея – 6,3 дюйма, разрешением – 2960 х 1440 точек и соотношением сторон – 18,5:9? Да чего угодно, тем более, когда речь идет о совершенно новеньком Galaxy Note 8, который, как и все гаджеты данной модели, оснащен стилусом и прочими фишками. Они то и отличают его от Samsung Galaxy S8. В общем, все нужно узнавать детальнее, сравнивать с предыдущими моделями и по возможности радоваться приобретению, если новинка вас таки заинтересует.

  Другое 14.08.2018 107
 • Как построить бизнес на сладостях Как построить бизнес на сладостях

  Плюсы и минусы начала кондитерского бизнеса.

  Другое 14.08.2018 81