НОВОСТИ ДНЯ: Украинские Кентавры c морскими пехотинцами вышли в Черное море   Верка Сердючка выступит на "Евровидение-2019" в Израиле  Волонтеры "Миротворца" завербовали 300 россиян якобы для ЧВК "Вагнер"  Пенсионный фонд задолжал казначейству 52,8 миллиарда  Укроборонпром получил в управление порт в Николаеве   В Кабмине оценили потери оборонки в 2014 году  Как украинка создала бизнес по производству этичной одежды в СШАвсе новости дня
Пресс-релизы
Другое
27.01.2018 1334

Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж"

Автоматизована система радіохірургії Кібер-Ніж (CyberKnife Robotic Radiosurgery System) обробляє доброякісні утворення та пухлини раку по всьому тілу неінвазивним шляхом.

Robotic_CyberKnife

Технологічні поліпшення Кібер-Ножа дозволяють йому відстежувати і зосередитися на пухлини в режимі реального часу, навіть якщо пацієнт рухається. В цьому випадку, задля відстеження пухлини, пацієнту навіть встановлюють в деякі органи, як то легені чи простата, мітки з чистого золота. Як відбувається діагностика, підготовка до лікування та, власне, сама терапія, можна ознайомитися на сайті. CyberKnife (КіберНіж) забезпечує високі дози випромінювання з великою точністю, з мінімальною шкодою для прилеглих здорових тканин і усуває необхідність в інвазивній хірургічній операції.

Нехірургічний метод лікування раку, пропонований Кібер-Ножем (CyberKnife), проводиться точною і роботизованою "рукою", яка спрямовує лінійний прискорювач для випромінювання рентгенівських променів високої енергії. З діаметром менше 1 міліметра, пучок радіації виконує прицільну атаку на ракову пухлину, не зачіпаючи сусідніх клітин нормальних тканин. Наприклад, промінь може лікувати і видаляти пухлину хребта, не пошкодивши при цьому чутливого спинного мозку поблизу. Саме це і є точність.

Чим Кібер-Ніж виграє в порівнянні зі звичайними засобами променевої терапії, так це тим, що він має здатність до надточності. CyberKnife – це революційний метод неінвазивного видалення ракових і доброякісних пухлин і цей апарат надає можливість лікування навіть тих пацієнтів, до яких застосовується лікування хірургічним шляхом або складна пухлина не може бути вилікувана іншими засобами. Кібер-Ніж часто використовується для лікування у разі невиліковної пухлини і пороків розвитку, більшість з яких є недоступними для інших радіохірургічних і радіотерапевтичних систем. Через його малоінвазивну радіохірургію він в деяких випадках може бути використаний для підлітків або літніх пацієнтів.

Кібер-Ніж є найбільш прогресивним і точним в стереотаксичній радіохірургії. Стереотаксична радіохірургія полягає в спрямуванні випромінювання до пухлини і прилеглих тканин і являє собою досить новий метод лікування онкології і пухлини. Вона часто використовується для уповільнення зростання малих і глибоких пухлин головного мозку, які важко видалити хірургічним шляхом. Така терапія може бути використана для онкологічних хворих, які не в змозі перенести операцію, наприклад, люди похилого віку або ті, хто незадовільно себе почуває.

Там, де звичайна радіотерапія триває протягом тривалого часу і має ряд побічних ефектів, як нудота і втома, які тривають протягом тривалого часу після лікування, лікування Кібер-Ножем коротке, здійснюється амбулаторно і триває від 30 до 90 хвилин, в залежності від складності пухлини і її форми. Пацієнт не вимагає анестезії.

Відновлення відбувається на диво швидко, хворий отримує швидке полегшення від болю та інших симптомів.

Іншою перевагою, яке дає лікування Кібер-Ножем, це те, що він є дуже гнучким і маневреним. Його маневреність не має собі рівних серед звичайних систем випромінювання. Система Кібер-Ніж лікує рак простати (передміхурової залози), хребта, легенів, печінки, підшлункової залози, нарки та наднирника, метастази, пухлини або ураження мозку з будь-якого кута.

Кібер-Ніж постійно стежить за положенням пухлини, фіксує будь-які пухлини або рух пацієнта і автоматично коригує лікувальну обробку без необхідності переміщати пацієнта або переривати лікування.

Оценка материала:

5.00 / 2
Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж" 5.00 5 2
Пресс-релизы / Другое
27.01.2018 1334
Еще материалы раздела «Другое»
 • Электроскутеры – мобильный и экономичный транспорт для всех Электроскутеры – мобильный и экономичный транспорт для всех

  Компактные и маневренные электроскутеры – это удобный транспорт для города. Если добавить к скутеру багажник, вы получите еще и очень практичное средство передвижения.

  Другое 19.02.2019 87
 • Регистрация акционерного общества: этапы и пакет документов Регистрация акционерного общества: этапы и пакет документов

  Представители среднего и крупного бизнеса в последние годы предпочитают выбирать акционерное общество как основную форму хозяйственной деятельности. АО имеет ряд отличий от ООО. Главная особенность первого заключается в том, что все регулирующие и контролирующие полномочия принадлежат акционерам, а не генеральному директору. Пройти регистрацию от начала до конца сложно без квалифицированной юридической помощи.

  Другое 19.02.2019 92
 • Доставка грузов из Китая и США в Украину Доставка грузов из Китая и США в Украину

  Доставка грузов из США и Китая – основное направление деятельности компании Turboavia. Сюда обращаются представители бизнеса, которые работают с зарубежными поставщиками, частные лица, совершающие покупки в зарубежных интернет-магазинах. Надежный перевозчик быстро доставит груз. Услуги стоят недорого, зависят от способа отправки.

  Другое 19.02.2019 92
 • "СуперПуперс": оригинальные подарки для прогрессивных людей "СуперПуперс": оригинальные подарки для прогрессивных людей

  Принято считать, что время уютных магазинчиков, в которых каждого покупателя встречают, как дорогого гостя, безвозвратно уходит. Их вытесняют с рынка огромные и безликие супермаркеты.

  Другое 19.02.2019 87
 • Уход за рулонными шторами - купить рулонные шторы в Киеве Уход за рулонными шторами - купить рулонные шторы в Киеве

  Шторы почти в любой комнате, где есть окна, нужны обязательно. Без них не обойтись, так как декор окон вовсе не является лишним.

  Другое 19.02.2019 92