НОВОСТИ ДНЯ: Украинцам разрешат получать зарплаты и пенсии в частных банках  Тренер «Ромы» считает, несмотря на мороз, его команда победит «Шахтер»   СМИ утверждают, что Мелания и Дональд Трамп готовятся к разводу  Назарбаев утвердил новый алфавит на основе латиницы   День героев Небесной сотни: прошло четыре года, за расстрел никто не наказан   Россия стала крупнейшим торговым партнером Украины в 2017 году  Украина остается без рабочих рук - Bloomberg все новости дня
Пресс-релизы
Другое
27.01.2018 453

Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж"

Автоматизована система радіохірургії Кібер-Ніж (CyberKnife Robotic Radiosurgery System) обробляє доброякісні утворення та пухлини раку по всьому тілу неінвазивним шляхом.

Robotic_CyberKnife

Технологічні поліпшення Кібер-Ножа дозволяють йому відстежувати і зосередитися на пухлини в режимі реального часу, навіть якщо пацієнт рухається. В цьому випадку, задля відстеження пухлини, пацієнту навіть встановлюють в деякі органи, як то легені чи простата, мітки з чистого золота. Як відбувається діагностика, підготовка до лікування та, власне, сама терапія, можна ознайомитися на сайті. CyberKnife (КіберНіж) забезпечує високі дози випромінювання з великою точністю, з мінімальною шкодою для прилеглих здорових тканин і усуває необхідність в інвазивній хірургічній операції.

Нехірургічний метод лікування раку, пропонований Кібер-Ножем (CyberKnife), проводиться точною і роботизованою "рукою", яка спрямовує лінійний прискорювач для випромінювання рентгенівських променів високої енергії. З діаметром менше 1 міліметра, пучок радіації виконує прицільну атаку на ракову пухлину, не зачіпаючи сусідніх клітин нормальних тканин. Наприклад, промінь може лікувати і видаляти пухлину хребта, не пошкодивши при цьому чутливого спинного мозку поблизу. Саме це і є точність.

Чим Кібер-Ніж виграє в порівнянні зі звичайними засобами променевої терапії, так це тим, що він має здатність до надточності. CyberKnife – це революційний метод неінвазивного видалення ракових і доброякісних пухлин і цей апарат надає можливість лікування навіть тих пацієнтів, до яких застосовується лікування хірургічним шляхом або складна пухлина не може бути вилікувана іншими засобами. Кібер-Ніж часто використовується для лікування у разі невиліковної пухлини і пороків розвитку, більшість з яких є недоступними для інших радіохірургічних і радіотерапевтичних систем. Через його малоінвазивну радіохірургію він в деяких випадках може бути використаний для підлітків або літніх пацієнтів.

Кібер-Ніж є найбільш прогресивним і точним в стереотаксичній радіохірургії. Стереотаксична радіохірургія полягає в спрямуванні випромінювання до пухлини і прилеглих тканин і являє собою досить новий метод лікування онкології і пухлини. Вона часто використовується для уповільнення зростання малих і глибоких пухлин головного мозку, які важко видалити хірургічним шляхом. Така терапія може бути використана для онкологічних хворих, які не в змозі перенести операцію, наприклад, люди похилого віку або ті, хто незадовільно себе почуває.

Там, де звичайна радіотерапія триває протягом тривалого часу і має ряд побічних ефектів, як нудота і втома, які тривають протягом тривалого часу після лікування, лікування Кібер-Ножем коротке, здійснюється амбулаторно і триває від 30 до 90 хвилин, в залежності від складності пухлини і її форми. Пацієнт не вимагає анестезії.

Відновлення відбувається на диво швидко, хворий отримує швидке полегшення від болю та інших симптомів.

Іншою перевагою, яке дає лікування Кібер-Ножем, це те, що він є дуже гнучким і маневреним. Його маневреність не має собі рівних серед звичайних систем випромінювання. Система Кібер-Ніж лікує рак простати (передміхурової залози), хребта, легенів, печінки, підшлункової залози, нарки та наднирника, метастази, пухлини або ураження мозку з будь-якого кута.

Кібер-Ніж постійно стежить за положенням пухлини, фіксує будь-які пухлини або рух пацієнта і автоматично коригує лікувальну обробку без необхідності переміщати пацієнта або переривати лікування.

Оценка материала:

5.00 / 2
Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж" 5.00 5 2
Пресс-релизы / Другое
27.01.2018 453
Еще материалы раздела «Другое»
 • Чем хороши светодиодные LED светильники Чем хороши светодиодные LED светильники

  LED светильники стали очень популярными среди жителей всей Украине, благодаря тому, что обладают целым рядом преимуществ. Остальные источники освещения отошли на задний план, уступая светодиодным светильникам по всем техническим характеристикам.

  Другое 19.02.2018 97
 • Андрей Балан, курс “Максимум Продаж” - складчина Андрей Балан, курс “Максимум Продаж” - складчина

  Будущее образования наступило. Сегодня каждый человек, имеющий доступ в интернет, может научится чему угодно. Для получения образования больше не нужно тратить пять лет на высшее учебное заведение. Онлайн-курсы за несколько месяцев дают навыки, нужные для получения профессии или построения бизнеса.

  Другое 19.02.2018 102
 • Как увеличить конверсию интернет магазина? Как увеличить конверсию интернет магазина?

  Не существует предпринимателя, который бы сказал, “Хватит, мой бизнес зарабатывает слишком много”. Процесс повышения продаж и, соответственно, прибыли бесконечен. Особенно, если речь идет об интернет-магазине. В этой статье мы поделимся с вами советами, которые помогут увеличить конверсию сайта.

  Другое 19.02.2018 102
 • Работа для студентов в Одессе Работа для студентов в Одессе

  Работающие студенты уже не редкость, а достаточно распространенная практика. Стремятся трудоустроиться учащиеся и дневной, и заочной формы обучения. Работа и учеба дисциплинируют, учат правильно расставлять приоритеты. Привлекательные возможности получить интересную вакансию, разнообразие предложений для самореализации можно найти в Одессе — современном, прогрессивном европейском городе.

  Другое 19.02.2018 92
 • Львовский колорит: фестивали и традиции Львовский колорит: фестивали и традиции

  Множество фактов подтверждает уникальность Львова – от неимоверного числа сохраненных архитектурных памятников (более 2000) до мирового признания (Список наследия ЮНЕСКО). Многочисленные туристы, гуляющие по брусчатке в центральной части города в поисках новых достопримечательностей, колоритных ресторанчиков или оригинальных музеев, могут не осознавать, что они уже в музее.

  Другое 14.02.2018 107