НОВОСТИ ДНЯ: Почему молоко нельзя хранить на дверце холодильника  Молдова в ОБСЕ призвала Россию вывести войска из Приднестровья  Пистолет Шона Коннери из первого фильма «бондианы» продали за $ 256 тысяч  В США представили самый большой в мире беспилотник  Китайские ученые создали самые точные в мире часы  На территории Украины днем ожидается до +12, однако ночью будут заморозки  В США запустят самую мощную в мире ветровую турбинувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
15.10.2020   Київ, Україна   УНІАН

Марш слави УПА

Марш слави на честь 78-ї річниці створення Української повстанської армії організували ВО "Свобода", "Національний корпус", "Правий сектор". У заході брали участь активісти цих партій та ветерани російсько-української війни.
Учасники Маршу, що пройшов у столиці під гаслом «Бій колаборантам!», передали в Офіс президента свої вимоги. На мітингу біля Офісу президента колишній командир полку "Азов", керівник центрального штабу партії "Національний корпус" Максим Жорін озвучив вимоги учасників маршу.
"Перше: ми вимагаємо прийняти закон про захисту Української держави від колаборантів", - сказав Жорін. Він висловив переконання, що той факт, що такий закон не ухвалений, свідчить про те, що в Офісі президента перебувають колаборанти.
"Друге: ми вимагаємо звільнити з посади генерального прокурора Венедіктову, тому що ця людина не має ані морального права, ані професійної компетенції. Більше того, саме Венедіктова системно працює над тим, щоб фабрикували справи та кидати за грати українських патріотів", - наголосив Жорін.
Третя вимога до влади - припинити переслідування патріотів та людей, які захищають Україну.
"І нарешті розпочати реальну боротьбу з п'ятою проросійською колоною всередині країни", - наголосив Жорін.
До учасників зібрання вийшов представник Офісу президента, якому передали вищезазначені вимоги у письмовому вигляді. Разом з тим активісти передали в ОП розроблений юристами законопроект про захист української державності від проявів колабораціоналізму, який вони вимагають ухвалити.
Наприкінці мітингу активісти запалили піротехнічні засоби. Учасники зібрання скаржилися, що президент Володимир Зеленський не вийшов до них, й у зв'язку з цим скандували: "Ганьба!". Після передачі вимог було оголошено про завершення заходу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Новый Год, Саакашвили, стихийные бедствия, Китай, спорт, выборы, протесты, мир, история, футбол, церковь, мода, война, фотография, политики, дизайн, фотоподборки, ДСНС, Дмитрий Дятлов, музыка, зима, живопись, пандемия, заводы, тест-драйв, природа, показы, фотографы, пожары, искусство, архитектура, животные, праздники, экология, портрет, технологии, #Євромайдан, Киев, Порошенко, оккупация, беспорядки, учения, ВСУ, соревнования, Верховная Рада, традиции, Зеленский, марш, джаз, столкновения, люди, Нацгвардия, религия, Сергей Смоленцев, АТО, Львів, Путин, Шахтер, США, фотоконкурсы, коронавирус, Одесса, НАТО, культура, выставки, митинги, уикенд, пляжи, фотопроект, дети, Россия, ВМС, карантин, Карпаты, юмор, автомобили, авиация, суд, путешествия, досуг, Донбасс, Александр Зубко, знаменитости, общество, пейзажи, парады, фестивали, корабли, политика, полиция, солдат, самолеты, туризм, Майдан, женщины, Динамо, Лига Чемпионов УЕФА, ЗСУ, акции, город