НОВОСТИ ДНЯ: В Украину несется новый циклон: где завтра ждать дождей и ветра  Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережьявсе новости дня
Пресс-релизы
Другое
27.01.2018 2332

Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж"

Автоматизована система радіохірургії Кібер-Ніж (CyberKnife Robotic Radiosurgery System) обробляє доброякісні утворення та пухлини раку по всьому тілу неінвазивним шляхом.

Robotic_CyberKnife

Технологічні поліпшення Кібер-Ножа дозволяють йому відстежувати і зосередитися на пухлини в режимі реального часу, навіть якщо пацієнт рухається. В цьому випадку, задля відстеження пухлини, пацієнту навіть встановлюють в деякі органи, як то легені чи простата, мітки з чистого золота. Як відбувається діагностика, підготовка до лікування та, власне, сама терапія, можна ознайомитися на сайті. CyberKnife (КіберНіж) забезпечує високі дози випромінювання з великою точністю, з мінімальною шкодою для прилеглих здорових тканин і усуває необхідність в інвазивній хірургічній операції.

Нехірургічний метод лікування раку, пропонований Кібер-Ножем (CyberKnife), проводиться точною і роботизованою "рукою", яка спрямовує лінійний прискорювач для випромінювання рентгенівських променів високої енергії. З діаметром менше 1 міліметра, пучок радіації виконує прицільну атаку на ракову пухлину, не зачіпаючи сусідніх клітин нормальних тканин. Наприклад, промінь може лікувати і видаляти пухлину хребта, не пошкодивши при цьому чутливого спинного мозку поблизу. Саме це і є точність.

Чим Кібер-Ніж виграє в порівнянні зі звичайними засобами променевої терапії, так це тим, що він має здатність до надточності. CyberKnife – це революційний метод неінвазивного видалення ракових і доброякісних пухлин і цей апарат надає можливість лікування навіть тих пацієнтів, до яких застосовується лікування хірургічним шляхом або складна пухлина не може бути вилікувана іншими засобами. Кібер-Ніж часто використовується для лікування у разі невиліковної пухлини і пороків розвитку, більшість з яких є недоступними для інших радіохірургічних і радіотерапевтичних систем. Через його малоінвазивну радіохірургію він в деяких випадках може бути використаний для підлітків або літніх пацієнтів.

Кібер-Ніж є найбільш прогресивним і точним в стереотаксичній радіохірургії. Стереотаксична радіохірургія полягає в спрямуванні випромінювання до пухлини і прилеглих тканин і являє собою досить новий метод лікування онкології і пухлини. Вона часто використовується для уповільнення зростання малих і глибоких пухлин головного мозку, які важко видалити хірургічним шляхом. Така терапія може бути використана для онкологічних хворих, які не в змозі перенести операцію, наприклад, люди похилого віку або ті, хто незадовільно себе почуває.

Там, де звичайна радіотерапія триває протягом тривалого часу і має ряд побічних ефектів, як нудота і втома, які тривають протягом тривалого часу після лікування, лікування Кібер-Ножем коротке, здійснюється амбулаторно і триває від 30 до 90 хвилин, в залежності від складності пухлини і її форми. Пацієнт не вимагає анестезії.

Відновлення відбувається на диво швидко, хворий отримує швидке полегшення від болю та інших симптомів.

Іншою перевагою, яке дає лікування Кібер-Ножем, це те, що він є дуже гнучким і маневреним. Його маневреність не має собі рівних серед звичайних систем випромінювання. Система Кібер-Ніж лікує рак простати (передміхурової залози), хребта, легенів, печінки, підшлункової залози, нарки та наднирника, метастази, пухлини або ураження мозку з будь-якого кута.

Кібер-Ніж постійно стежить за положенням пухлини, фіксує будь-які пухлини або рух пацієнта і автоматично коригує лікувальну обробку без необхідності переміщати пацієнта або переривати лікування.

Оценка материала:

5.00 / 2
Знайомство з системою радіохірургії для лікування раку та пухлин "Кібер-Ніж" 5.00 5 2
Пресс-релизы / Другое
27.01.2018 2332
Еще материалы раздела «Другое»
 • Высокотехнологические решения для маркировки напитков Высокотехнологические решения для маркировки напитков

  Когда принято решение начать полноценное производство напитков, стоит задуматься о маркировке.   

  Другое 12.05.2021 76
 • Ответственность за кражу и что делать, если предъявили обвинение Ответственность за кражу и что делать, если предъявили обвинение

  Неприкосновенность частной собственности в Украине гарантирована ст.41 Конституции. Для защиты данного права в национальном законодательстве предусмотрены специальные нормы, запрещающие другим лицам присваивать чужие материальные ценности против воли владельца или в ущерб его интересам, а также устанавливающие определенные санкции за нарушение этих запретов.

  Другое 11.05.2021 64
 • Тренды маникюра 2021 Тренды маникюра 2021

  Чтобы выглядеть стильно, необязательно каждый сезон тратить ползарплаты на обновление гардероба. Достаточно добавить немного трендов, например, цвет ногтей. Этого более чем достаточно, чтобы производить впечатление женщины, следящей за модой.

  Другое 11.05.2021 37
 • Плюсы алюминиевых окон Плюсы алюминиевых окон

  У деревянных и ПВХ-окон есть достойный конкурент, который с каждым годом становится все популярнее — это алюминиевые окна.

  Другое 11.05.2021 58
 • Онлайн-школа англійської мови EnglishDom: бездоганні умови для навчання Онлайн-школа англійської мови EnglishDom: бездоганні умови для навчання

  Рівень конкурентоспроможності на ринку праці, потенціал у розвитку кар'єри та бізнесу базуються на багатьох факторах. Але є і обов'язкові умови, характерні для всіх напрямків діяльності. До переліку таких факторів належить вільне володіння англійською мовою.

  Другое 11.05.2021 37