НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
Бізнес
Технології
08.10.2018 2580

SpaceX впервые успешно вернула ступень на космодром

SpaceX успешно запустила ракету Falcon 9 со спутником SAOCOM-1A. Ранее ступени приземлялись на платформы в океане.

Об этом сообщается в официальном Twitter-аккаунте американской космической компании.

Отработанная первая ступень носителя впервые вернулась на космодром «Ванденберг» в Калифорнии. Во время предыдущих запусков ступень приземлялась на радиоуправляемые платформы в Тихом океане.

Отмечается, что нынешнее возвращение стало 30-м по счету. Что касается спутника SAOCOM-1A, он принадлежит Аргентинскому космическому агентству и предназначен для метеонаблюдений и мониторинга окружающей среды. 

Оценка материала:

5.00 / 1
SpaceX впервые успешно вернула ступень на космодром 5.00 5 1
Бізнес / Технології
08.10.2018 2580
Еще материалы раздела «Технології»