<
НОВИНИ ДНЯ: Російські кораблі створюють загрозу в Балтійському морі — очільник МЗС Швеції  Рецепт ніжного "Наполеону" з вишнею  Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих релігійних свят  Дощі чи сонце? Синоптики розповіли, якої погоди чекати в Україні на Великдень  США хочуть дати фінансову допомогу Україні в кредит, але його можуть списати  Приготування домашньої ковбаси зі свинини до Великодня: смакота на святковий стіл  Перед вихідними дощів в Україні поменшає, але тепліше не станевсі новини дня
09.02.2010 12:37 6545

Altimo и Telenor завершат сделку по "ВымпелКому" и "Киевстару" в апреле

Компания Altimo и норвежская Telenor планируют завершить сделку по передаче долей в "ВымпелКоме" и "Киевстаре" в Vimpelcom Ltd. к концу апреля этого года.


Об этом сообщил в ходе телефонной конференции гендиректор Vimpelcom Ltd. Александр Изосимов, передают "Вести 24".

"Завершение сделки при условии, что она состоится и мы набираем 95% акционеров, где-то должно быть в конце апреля", - сказал он. Напомним, Altimo и Telenor решили объединить свои пакеты в "Вымпелкоме" и "Киевстаре" в новой компании VimpelCom Ltd. с листингом на NYSE. "Альфа-групп" получит 43,9% голосов в новой компании, Telenor - 35,4%, free float составит 20,7%.

Оценка материала:

3.78 / 9
Altimo и Telenor завершат сделку по "ВымпелКому" и "Киевстару" в апреле 3.78 5 9
Бізнес / Ринки та компанії
09.02.2010 12:37 6545
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»