НОВОСТИ ДНЯ: Ученые предсказали катастрофу атмосферы Земли  В Помпеях обнаружили 2000-летнюю колесницу  В Шаргороде проводят «спасительные» экскурсии в 432-летнюю синагогу  Украина сделала первый шаг для отмены перевода часов  В Аргентине нашли останки самого древнего титанозавра в мире  В Украину вернутся сильные морозы: синоптики назвали дату  Volvo планирует к 2030 году полностью перейти на выпуск электрокароввсе новости дня
Бизнес
Экономика
16.01.2021 203

Швейцарський UBS розіслав попередження шанувальникам криптовалют

Аналітики швейцарського банку UBS застерегли своїх клієнтів від вкладення в криптовалюти, тому що їхня вартість може впасти до нуля через державне регулювання або конкуренцію.

Про це пише Bloomberg із посиланням на текст листа від підрозділу банку з управління приватним капіталом UBS Wealth Global Management.

"На наш погляд, мало що може перешкодити вартості криптовалюти впасти до нуля, коли з'явиться якась поліпшена версія, або законодавчі зміни не вплинуть на настрої ринку", – говориться в звіті банку, складеному аналітиками у відповідь на запити клієнтів про доцільність купівлі біткоїнів.

У звіті також говориться, що в короткостроковій перспективі ціни на криптовалюти можуть зростати за рахунок динаміки ринку, інституційних інвесторів і обмеженої пропозиції.

Однак у перспективі на ринок криптовалюти чекає неминуче втручання з боку регулюючих органів, що суттєво скоректує ціну криптовалюти. В UBS відзначили, що, наприклад, у Великобританії вже заборонили купівлю криптовалютних деривативів роздрібними інвесторами.

"Інвестуйте в криптовалюту стільки грошей, скільки ви готові втратити", – рекомендували аналітики UBS Wealth в листі до своїх клієнтів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Швейцарський UBS розіслав попередження шанувальникам криптовалют 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
16.01.2021 203
Еще материалы раздела «Экономика»