НОВОСТИ ДНЯ: В Шаргороде проводят «спасительные» экскурсии в 432-летнюю синагогу  Украина сделала первый шаг для отмены перевода часов  В Аргентине нашли останки самого древнего титанозавра в мире  В Украину вернутся сильные морозы: синоптики назвали дату  Volvo планирует к 2030 году полностью перейти на выпуск электрокаров  В Украине может появиться Национальное военное кладбище  Украину накроет антициклоном Жаклин: где резко поменяется погодавсе новости дня
Бизнес
Экономика
20.01.2021 260

В Україні створять фондовий ринок капіталів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував створення Фондового ринку капіталів, який допоможе Україні стати успішною країною.

Про це він сказав під час засідання уряду в середу, 20 січня.
"Один із ключових кроків, без якого Україна не зможе стати успішною країною, це створення сприятливих умов для функціонування ринку капіталів, або фондового ринку. Це те, що є у всіх наших успішних сусідів, та й взагалі це те, що відрізняє успішні країни від неуспішних", - заявив глава Кабміну.
Шмигаль наголосив, що введення цього ринку є одним із пріоритетів Кабміну.
"Те, що у нас ще не було такого ринку - велика втрата для української економіки. І цей факт я особисто вважаю економічним злочином проти нашої держави", - додав прем'єр.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні створять фондовий ринок капіталів 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
20.01.2021 260
Еще материалы раздела «Экономика»