НОВОСТИ ДНЯ: Погіршення економічної ситуації в Україні відчувають 73% — результати опитування  На вихідних погода в Україні зіпсується, - прогноз  Довіра жителів Росії до Путіна та його уряду різко знизилася за останній місяць  Імбирно-курячий рамен: рецепт смачного зігрівального супу  Тепло відступає: прогноз погоди в Україні на вихідні  Кремль створюватиме проблеми для України навіть без активних бойових дій: експерт — про новий план РФ  Народжуваність в Україні може стати найнижчою у світі: чого чекати до 2030 рокувсе новости дня
Бізнес
Економіка
22.01.2021 519

МЕРТ: Економіка показала кращий результат, ніж очікувалося

За підсумками минулого року макроекономічні показники України виявилися дещо кращими, ніж очікувалося.

Про це в п'ятницю, 22 січня, розповів міністр економіки Ігор Петрашко в ході обговорення проекту Національної економічної стратегії до 2030 року, пише Укрінформ.
"Попередні підсумки 2020 року свідчать про те, що макроекономічний прогноз, який ми давали на рік, збудеться, і реальні результати будуть навіть трохи кращі, ніж сам прогноз", - сказав Петрашко.
За його словами, коронакризу Україна долає краще, ніж деякі країни Європи. Зокрема, рівень безробіття протягом року залишався в прогнозованих межах.
Також міністр зазначив, що Україні вдалося уникнути дестабілізації в банківській сфері.
"Інфляція, яку ми отримали за рік, становить 2,7%, з грудня по грудень - 5%, що відповідає прогнозам НБУ", - підкреслив Петрашко.

Оценка материала:

5.00 / 1
МЕРТ: Економіка показала кращий результат, ніж очікувалося 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
22.01.2021 519
Еще материалы раздела «Економіка»