НОВОСТИ ДНЯ: Астрономы обнаружили новые частоты из загадочных быстрых радиовсплесков   В Египте раскопали изумрудные рудники времен Древнего Рима  Тираннозавр терроризировал Землю намного больше, чем считалось   Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  На початку тижня Україну прогріє до +15°  СБУ начала антитеррористические учения по всей стране  NASA показывает резкое искривление двоичных черных дыр все новости дня
Политика
Европа
22.01.2021 403

Тихановська не має наміру брати участь у виборах в Білорусі

Екс-кандидат у президенти Білорусі і один з лідерів опозиції Світлана Тихановська не братиме участі в наступних виборах глави держави в своїй країні.

Про це вона сказала в ході прес-конференції в Таллінні, повідомляє Інтерфакс в п'ятницю, 22 січня.

"Наразі я не буду брати участь в наступних виборах", - заявила Тихановська.

У ході прес-конференції вона також виступила з пропозицією розширити список санкційних заходів проти білоруської влади. За її словами, санкції "важливо застосовувати не тільки щодо вищих чинів". Вони повинні бути застосовані проти "суддів, працівників силових структур, які били людей", вважає Тихановська.

"Перед тим, як бити людей, вони повинні зрозуміти, що їхні діти не зможуть нічого зробити в Європі", - наголосила вона.

На думку Тихановської, санкції надають ефективну дію на владу.

Зазначимо, 22 січня Тихановська прибула в Таллінн, щоб взяти участь у віртуальному засіданні Ради безпеки ООН, присвяченому свободі ЗМІ в Білорусі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Тихановська не має наміру брати участь у виборах в Білорусі 5.00 5 1
Политика / Европа
22.01.2021 403
Еще материалы раздела «Европа»