НОВОСТИ ДНЯ: Тираннозавр терроризировал Землю намного больше, чем считалось   Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  На початку тижня Україну прогріє до +15°  СБУ начала антитеррористические учения по всей стране  NASA показывает резкое искривление двоичных черных дыр   Непогода до конца апреля и затяжные дожди в мае: синоптики дали прогноз на 30 дней  Как приготовить шарлотку: инструкция для начинающихвсе новости дня
Бизнес
Экономика
23.01.2021 240

Накопичувальну пенсійну систему в Україні можуть запустити у 2023 році, - міністр

Верховна Рада може ухвалити законопроєкт про накопичувальну пенсійну систему у 2021 році, запуск системи можливий з 1 січня 2023 року.

Про це міністр соціальної політики Марина Лазебна сказала в ефірі програми "Свободи слова Савіка Шустера", передає Інтерфакс-Україна.

За її словами, міністерство на сьогодні працює над ухваленням закону про введення в Україні накопичувальної пенсійної системи вже в цьому році. Це дозволить підготувати всі необхідні підзаконні акти і визначити коли буде старт внесків.

"2021 рік я сподіваюся буде роком прийняття закону, 2022 рік - буде роком прийняття всіх необхідних підзаконних актів і підготовки всієї інфраструктури та 1 січня 2023 року - стане роком, коли працюють люди, ті категорії, які визначають закон, будуть відкладати на свої накопичувальні рахунки", - сказала Лазебна.

Міністр уточнила, що згідно з проєктом накопичувальна система буде обов'язковою для людей до 50 років, а для інших вона буде добровільною.

Оценка материала:

5.00 / 1
Накопичувальну пенсійну систему в Україні можуть запустити у 2023 році, - міністр 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
23.01.2021 240
Еще материалы раздела «Экономика»